Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valaki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mókica84 kérdése:

Volt valaki hasonló helyzetben? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
29éves nő vagyok 2éve szültem az első gyermekemet azóta már 3szor volt méhszájsebem.Utoljára feb.22én voltam együtt a párommal de sajnos elkapkodtuk a dolgot és megint kijött a méhszájsebem.orvosnál is voltam aki mondat h most 2 helyen is látja leecsetelte és az nap már minden oké volt igen ám de másnap megint jelentkezett a barnás folyás a tisztasági betétemen megint visszamentem megint ecsetelt aznap semmi de másnap ismét.3szor is vissza mentem megnézet mondta h ez nem tudja h mitől van mert most nincs seb a méhszájamon és a hülye falán sincs semmi.megézett cisztára és polipra is tényleg alapossan átvizsgát de semmit nem talált.a biztonság kedvéért és mert én kértem azért megint ecsetelt ez volt most kedden azóta semmi de ma délelőtt mikor elmentem wcre megint észleltem.volt valaki már így?fogamzásgátlót szedek és mellette óvszerrel is védekezünk terhes nem lehetek!de akkor mi ez?
2014. márc. 6. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

menjetek el STD szűrésre mind a ketten,az a legbiztosabb.

hogy mitől lehet,jó kérdés.fertőzéstől vagy bármitől kijöhet nálad ez a dolog.

a nőgyógyász által vett minta nem biztosít arról,hogy nem beteg egyikőtök sem

2014. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!