Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsokolt, belebolondultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokolt, belebolondultam majd visszautasitott?! Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Megismertem egy sracot, elso talalkozasnal megcsokolt, majd azt mondta, hogy elhamarkodott volt es nem hiszi, hogy lesz folytatas. Es megbanta a csokot. (ezt igy nem mondta csak utalt ra). Viszont keresi a tarsasagom, ir, beszelunk, hiv talalkozni, ha talalkozunk folyamatosan bamul es szemezunk. Miert csinalja akkor ezt? Azt mondta tetszek neki, de nem erez semmit irantam, nem szerelmes. Lehet tenyleg igy van es van benne annyi, hogy nem hasznalja ki a kulsom vagy mas baj van velem csak nem mondja? Es hogy lepjek ezen tul? Annyira beleeltem magam, ot olyan masnak lattam, es senkivel nemjon ossze mostanaban es nala mar erzek valamit es ugyerzem kezdek beleszeretni es remenykedtem es ajj...:(
2014. márc. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így elég sok minden lehet, lehet van egy másik csaj aki tetszik neki, lehet nem szerelmes beléd, és nem akar kihasználni, lehet azt hiszi nem elég jó hozzád...

Nemtudom hány éves vagy, de erre vannak a barátok és a szüleid, ők azok akik ismernek téged és őszinték veled, inkább tőlük kérj segítséget ;)

2014. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

de cuki vagy:)


igazából én is csináltam már ilyet fiúként, de csak, mert félek a kötöttségektől és eléggé nagy önbizalomhiányban meg szeretethiányban szenvedek :/

2014. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!