Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy viselkedik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy viselkedik a barátnőm mint aki meghibbant, hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Nem hallgat rám alapvető logikus dolgokban amik előrébb vinnének minket és próbál belehajszolni baromságokba. Amikor próbálom rávenni, hogy hallgasson rám, akkor közli, hogy én hisztizek.


Átmeneti időszak, vagy hagyjam itt minél előbb?


2014. márc. 6. 18:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretem. De mindketten "megdöglünk" ha ez így megy tovább. Szóval párszor már felhoztam neki, hogy vagy hallgat rám, vagy itthagyom.
2014. márc. 6. 18:59
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, eddig nálunk lakott, most én lakom nála. Mióta itt vagyunk nem hallgat rám, pedig vannak itt is problémák. (megalázza a nővére, az anyja parancsolgat hülyeségeket) és persze nekem is el kéne tűrnöm az egészet, ahelyett, hogy megvédene, vagy a közös érdeket védené.


Ez aggaszt.

Csak a pénzem kell?

2014. márc. 6. 19:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul észre se veszi, hogy az anyja és a nővére azzal, hogy megaláznak gyakorlatilag fúrja a kapcsolatunkat.
2014. márc. 6. 19:01
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, és nem akar elköltözni, mert hogy itt van egy félkész lakrész amit ő most csakazértis fel fog újítani....


Én meg úgy állok hozzá, hogy nem akarom a pénzem adni egy ilyen szar helyzetbe, mert ha egy kis megaláztatás miatt sem áll ki mellettem, akkor sem fog amikor mennem kell mindenestül az "ő szobájából"


Szóval.


Jó kapcsolat volt. De itt úgy érzem kezd elbukni.

Vagy kockáztassak?

2014. márc. 6. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetlen logikus megoldás ezek alapján, ha visszaköltöztök hozzátok.
2014. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, de nem lehet. Anyám nem engedi, sőt, engem se nagyon.
2014. márc. 6. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Már a stílusod alapján neki adok igazat.
2014. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi jogod lenne beleszólni abba, milyen kapcsolat van közte és a családja között, ha a saját anyád nem lát otthon szívesen. Saját házad táján sepregess, a párodnak meg ne szólj bele az életébe ennyire, majd ő megoldja ezeket a dolgokat magának.
2014. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Itt vagyunk egy hónapja, tökéletes béke volt, utána a barátnőm nővére egyszer csak nekiállt kivágni egy fát, amit mi a saját lakrészünk árnyékának terveztünk.


A barátnőm nem szólt rá a nővérére, én rászóltam, bár semmi jogom nem volt hozzá. Volt is balhé.


De megy is a pénzem a házba, ha már most ennyire nem tisztelnek, inkább kidobom albérletre és véget vetek a kapcsolatomnak. Érthető?

2014. márc. 6. 19:49
 10/14 A kérdező kommentje:

Barátnőm nővére konkrétan közölte, hogy ő otthon van, azt csinál amit akar és takarodjak.


Ez a hozzáállás. A barátnőm hozzáállása meg az, hogy meglesz a lakrész, bezárkózunk, és béke lesz.


Az én hozzáállásom meg az, hogy annyi pénzből amennyit beleölök, minden nap elmehetnék wellnessezni.

2014. márc. 6. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!