Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanátok, hogy mire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy mire volt ez jó neki? Elsősorban fiúk véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, de próbálom röviden összefoglalni.

Társaságban megismertem egy fiút lassan 1 éve. Beszélgettünk, sűrűn találkozgattunk, kavargattunk, szinte minden nap együtt voltunk csak nem volt kimondva, hogy együtt voltunk. Minden megtörtént köztünk és őszintén nagyon belé szerettem. Mikor 1 hónapja ment ez köztünk közölte, hogy hiányzik neki egy lány, akiért előttem nagyon odavolt. Persze mondtam, hogy akkor én inkább kiszállok a képből, pár nap múlva 'visszakönyörögte' magát azzal, hogy nem szeretne elveszíteni és, hogy mindent megtesz értem. Összejöttünk Viszont nagyon rossz a természete és nem bírtam már, így szakítottunk(másnap is ugyanúgy találkoztunk..nem bírtunk ki egymás nélkül). Szóval ezután amolyan se veled, se nélküled kapcsolatunk volt, ami lássuk be, egy 16-17 éves lánynak nem a legjobb. Majd egyik pillanatról a másikra leakart rázni, ne írjak, ne keressem, hagyjam békén. Nagyon megviselt(ez volt 4 hónapja), majd barátoktól megtudtam, hogy azért mert lefeküdt azzal a lánnyal, akit írtam az elején(az 'ex'). Ezt nekem 2 hónappal később tudta elmondani, azzal magyarázva, hogy tudta, ha elmondta volna akkor elvesztett volna. 'Kis édes'. Nem beszéltünk már, de ha összefutottunk és ivott akkor sosem bírta szó nélkül és beszólt valamit,én hülye meg rendes voltam és mondtam neki, hogy haverok még lehetnénk. Majd találkoztunk mert hiányoztam neki és szeretett volna látni(sanszos hogy csak megfektetni akart). Végül kihűlt minden, már nem úgy viszonyult hozzám. Az egyik buli alkalmával látott egy másik fiúval. Hazáig veszekedtünk mert 'rosszul esett neki', sőt pár nap múlva átmentem hozzá megbeszélni, tette a fejét eleinte de amikor elakartam jönni, akkor nem hagyta.Órákon át feküdtünk egymás mellett, ölelt és nézett. Na innen nem tudom hogyan de megint odajutottunk, hogy kihűlt minden mert nem tudta mit akart. Sajnos beleestem abba a hibába, hogy megint találkoztunk, vitatkoztunk és elmondtam neki, hogy már egy cseppet sem érdekel és, hogy egy semmi már a szememben mert nagyon csúnyán hazudozott és nagyon csúnyán beszélt velem ha olyanja volt. Elakartam jönni de akkor sem hagyta, felvett és visszavitt a szobába. Pár nap múlva tudtam meg, hogy akkor mást is fűzött úgy 1 hónapja, írtam neki barátként, hogy picit rosszul esett ez így, de örülök neki. Elkezdett 'basztatni', hogy mi közöm van hozzá, hagyjam békén stb. Megint nagyon csúnyákat írt és meguntam, letöröltem faceről(lehet gyerekes de undorítókat írt, olyanokat is, hogy sosem számítottam neki és, hogy csak a szex miatt volt velem). Azóta nem beszélünk, ha részeg akkor ugyanúgy beszól valamit, nem bírja ki. És megint az 'ex-vel' kavargat. Haverja szerint csak azért volt velem, hogy féltékennyé tegye a csajt. Szerintem meg pótlékként van vele. Sokszor beszéltünk róla és mondta, hogy semmit sem jelent már neki. Bár nem tudom..rólam nem beszélt senkinek, szóval lehet nincs így. Szerintetek? Persze ez kevés ahhoz, hogy tudjátok, mert nem láttok bele a fejébe. De ennyi alapján mit gondoltok?


2014. márc. 6. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire volt jó? Egy ideig tudott egyszerre 2 csajt húzni, semmi másra. Egy ilyen embertől ne is várj semmit, ezek után főleg, meg szerintem azt is érdemes elkerülni aki vele haverkodik. Tudom, hogy most szarul esik meg minden de hidd el, hogy nem ellened irányult, szerintem bárki mással is leművelte volna ugyanezt..


F18

2014. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz! Még ő maga is elismerte, hogy egy görény ember. Megvisel..nagyon..tudom, hogy tovább kell lépnem, de bánt, ahogy bánt velem, mert nem érdemeltem meg. Baj az, hogy figyeltem rá? Hogy mondania sem kellett a dolgokat tudtam mi van? Vagy hogy sosem hagytam cserben? Igen, neki baj volt , mert 'túl sokat foglalkoztam vele':) De már nem szeretnék vele lenni. csak érdekelne, hogy most miért jöhetett össze megint a csajszival. Szerintem menekül, ilyen. Menekül attól , aki szereti és ahhoz megy akivel csak bántották egymást oda-vissza. Vagy azért csinálja mert elmondtam, hogy már nem érdekel? Bántja a 'férfiasságát'(kevés van neki:) ) és túl büszke(ilyen. hallgat és inkább annyit mond 'leszarom') ? Mi járhat a fejében?
2014. márc. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!