Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs barátnője az elsősorban miért a külsejét hibáztatja állandóan?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy a nőknél sokkal fontosabb a személyiség, talpraesettség, beszéd, minthogy milyen a férfi külseje. Azt tudom, hogy tinik inkább külsőre mennek, de 18 éves kortól felfelé én azt tapasztalom, hogy a legtöbb nőnek a személyiség a legfontosabb. Erre én csomó olyan kérdést meg válaszokat látok itt, hogy a külsőm miatt nincs senkim, ilyenkor azon gondolkozok, hogy az illetőknek tényleg azzal van e gond vagy csak bebeszélik maguknak az egészet. Amúgy meg sokkal könnyebb a külsőt fejleszteni, sporttal, ruházattal mindenféle plasztikai műtétek nélkül.
2014. márc. 4. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A külsője miatt önbizalom hiányos és így nem is mer kezdeményezni,hogy ez a számára is kiderüljön.
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy a megfelelő kinézet az conditio sine qua non, de nem conditio per quam. :) Mondjuk ez mindkét nemre igaz.
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz,hogy a tinik külsőre,énis tini vagyok és leszarom azt,hogy hogy néz ki a barátom,mert nem az a fontos.Nekemis a személyiség a legfontosabb.

Igen,a külsőt könyebb fejleszteni mint a belsőt:)

2014. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert könnyebb a külsőre fogni, így felszínesnek és gonosznak beállítani a másikat, mint magunkba nézni, és felismerni, hogy mi állnuk rosszul a dolgokhoz, rossz a kisugárzásunk, bénák vagyunk, stb.
2014. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, a külsőn könnyebb észrevenni és elismerni a hibákat.
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is, könnyebb a külsőre fogni, amiről úgymond nem tehet (pedig de), mint azt elismerni, hogy belsőleg kéne változtatni - mert arról elvileg mindenki maga tehet. Tehát a felelősség hárításáról van szó.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lakatos Gótszakör és Orsós Hódipamela a vagyoni helyzetet hibáztatja, ezért a boltot ki is rabolják.
2014. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laci911 ***** válasza:
Nos hiába tanul az ember akkor is ki használják a nők , minél többet tanul az embert minél nagyobb értékű diplomája meg nyelvvizsga meg pozícóba van annál több pióca tapad rá ...tehát érdemes magas ranggal ismerkedni ?Mert én azt vettem észre , hogy hasonló nők értékű nő vagy már 40 vagy külföldön van aki meg itthon van az szinte elérhetetlen mert neki minden kell és cserébe alig ad valamit ...
2014. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!