Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire durva flört, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva flört, ha egy lány nyakláncát megérintem (ha pl. nem teljesen zárt felsőben van)?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vadidegenre gondoltam, hanem olyan lányra, akivel kicsit közelebb állunk egymáshoz. Pl. olyan eset, hogy egy top vagy nem nyakig zárt felső van csak a lányon, szóval látszik, hogy mondjuk egy kis kereszt lóg a nyakában, és lazán odanyúlok, megemelem az ékszert a kezemmel, aztán közlöm, hogy "szép", és visszaengedem a helyére. Ehhez mit szólnátok, lányok? Csak zárójelben: nem vagyok kimondottan jó pasi, szóval így kalkuláljatok a válasszal. Előre is köszi.

2014. márc. 6. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem nagy szám szerintem
2014. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem durva.
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval nem gond, ha pl. hozzáérek a bőréhez, "véletlenül"?
2014. márc. 6. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
ha csak a lány nem apáca vagy nagyon visszahúzódó akkor ezt én még flörtnek SE nevezném
2014. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem speciel zavarna... meg lehet dicsérni úgy is valamit, hogy nem nyúlkáljuk szét. Én elhajtanálak utána.

19L

2014. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Hát mert nem is az ékszer dicsérete lenne a fontos. :)
2014. márc. 7. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem persze, nyilván nem az a fontos, de indokolatlan, hogy ilyen szinten érj hozzá. Engem zavarna, flörtnek nagyon gagyi, nyomulásnak meg szánalmas.
2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de a többséget úgyis a suttyók izgatják, egy visszafogottabb srácon nem agyalnak. A jófiúk nem kellenek senkinek, le se sz*rnak, ha csendben vagyok, és senkinek sincs rám szüksége.
2014. márc. 7. 21:08
 9/9 anonim válasza:
nem flört. és ez béna nyomulás.
2014. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!