Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen rossz, durva valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rossz, durva valójában nőnek lenni? Ilyen női bőrben? Ilyen sok a paraszt tényleg?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam egy kérdést a húgom kérésére, amiből azt hihetnék az emberek, hogy én is nő vagyok.


Erre kapom ma a tucatnyi levelet köcsög (értsd: béna, nyomi, láma, neten csajozó) férfiaktól.


Jött kb. tucatnyi privát üzenet arról, hogy "kölcsönös szimpátia esetén kényeztetnélek", meg ilyenek. "Mutasd meg a melleidet." "Hol élsz? :)"


Meg ilyen gusztustalanságok. A valóságban is ilyen fosadék ebből a szempontból nőnek lenni, hogy egy csomó nyomingert kell levakarni, akik inkább keltenek hányingert, mint vonzalmat?


2014. márc. 2. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi volt az eredeti kérdés?
2014. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert vagy felhaborodva. Nem muszaj reagalni az uzenetekre. Elolvasod es kesz. Nekem is szoktak kuldeni uzenetet, elolvasom es kesz. Nem ismerkedni akarok, ezert nem valaszolok.

Es azert ne tulozzunk, hogy le kell vakarni oket, mivel 1 uzenet nem a vilag.

21L

2014. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek van ez így ilyen a mai világ főleg neten :D
2014. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem is mondanak ilyeneket. Nem kell velük törődni. Általában nekem elég annyi, hogy "Menj a p*csába!" és meg van oldva.
2014. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg vannak ilyenek
2014. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az az undorító, hogy nőnek tüntetted fel magad pasi létedre (vagy legalábbis nagyon megtévesztő lehetett). :D
2014. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, szóval nem, nem vagyok hozzászokva ahhoz hogy nagyon szexelni akaró, de béna férfiak a neten/valóságban rám hajtsanak.


A terhességkori mellnagyobbodásról kérdeztem, mert a tesómnak nincs gyk.hu felhasználója és így gyorsabb volt kérdezni. (Szóval még csak nem is a szerelem, szex kategóriában.)


Ma este 5-ig 11 levelet kaptam arról, hogy valamilyen formában egy férfi ismerkedne/baszna "velem".

2014. márc. 2. 18:22
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert férfi vagy és ez neked b*ziság. Egy nőnek lehet jó érzés, de lehet rossz is viszont azok nem reagálnak. A keresés meg ösztönös. Mit gondoltál az ember hogy talál egymásra? Telepatikusan? Valakinek lépni kell. Ez nem nyomiság. Neked nem hízelgő, de nőknek ez lehet jó.
2014. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9:


De a nem valódi, valóságban való ismerkedés bénaság.


Ki az a férfi, aki nem a valóságban ismerkedik nőkkel?


Az utcán, munkahelyen, a boltban, iskolában, stb. Minden férfi mindenhol találkozik nőkkel minden nap. Ki az aki mégsem velük, hanem a neten ismerkedik? A bénák, nem? Akik a valóságban nem tudnak egy nőt megnyerni, nem?

2014. márc. 2. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!