Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Megmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Megmondjam neki hogy nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe azt hiszem komolyan szerelmes vagyok. Egy csomót beszélünk és olyanokat mond hogy az osz.-ból én vagyok a legszebb lány, szeret barátilag. De közben meg azt mondja hogy neki egy másik csaj tetszik, és amikor a csajnak felhoztam a témát akkor azt mpndta hogy nem tudok semmit. Akkor most tetszek neki? És én mondjam meg neki hogy nekem tetszik?

2014. márc. 7. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kislányom?
2014. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez miért lényeg?
2014. márc. 7. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kérdések az alsó tagozatosokra jellemző.
2014. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 az komoly mert 9. Osztályt járom és én is feltettem ezt a kérdést kb. egy hónappal ezelőtt. Azóta kiderült, hogy a fiúnak tetszek.

Szóval szerintem valld be a srácnak, mert én is ezt tettem, és segített:) vesztenivalód nincs:))

2014. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszi. És 1. amúgy gimis vagyok
2014. márc. 7. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van nem lényeges, ugyanazt a tanácsot adnám egy 13 körüli csajnak mint egy 20 évesnek. Okos gyerek. (ha gimis vagy akkor ne csak melegedni járj oda mert ez alapján nem csinálsz mást)
2014. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És mi lenne ha kedves 3. válaszoló a kérdéssel kapcsolatban adnál tanácsot?! Negatív gondolatokat inkább ne osszatok meg
2014. márc. 7. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy barátilag szeret és van egy másik lány aki tetszik neki, akkor valószínűleg úgy is van.
2014. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!