Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy tetszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy tetszik? 8. éve osztálytárs.

Figyelt kérdés
Már elsó óta tetszik kb. az a fiú. Nem oskat fogalkozik velem. Régebben mutogatta az arcát, és meg nem bírtam és adtam neki egy puszit. Vagyis nem volt igazi, csak közelítetem. Aztán megkérdezte, hogy járunk-e. De szerintem csak azért, mert nem akadtam le róla. Nemet mondtam, mert akkor volt egy másik fiú, aki jobb mint az osztálytársam. Megmondanám neki, hogy tetszik, csak semi érdeklődést nem mutat, és félek, hogy tivábadja, vagy nem tudom. Nem igazán tudom, hogy ilyenkor mit szoktak csinálni a fiúk. Utána nem akarom, hogy mindenki azt kérdezgesse. Semmi érdeklődést nem utat irántam. Órán néha találkozik a tekintetünk, de zet csinálja más lányokkal is..
2012. máj. 15. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem könnyű a dolog,legyűrni az érzelmeket,de én még mindig maradnék a régi dolognál,miszerint házi nyúlra nem lövünk... Jártam nem egyszer osztálytárssal,lehet,hogy sokaknak jó volt,nekem nagyon nem..:S DE! Ha mondjuk végzősök vagytok,akkor megpróbálhatod,azzal nem vesztesz végülis semmit,hisz ha nem úgy sül el,vagy neadjisten vége lesz,már nem látjátok a későbbiekben annyit egymást.:)
2012. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval, ha végzős vagy, mindenképp add tudtára, ha nem, jobb feledni, ha sikerül...

Én is jártam osztálytárssal, kettővel, persze egymás után, pár hónap különbséggel, nagy butaság volt... Baráti kapcsolatok szakadtak meg, baráti társaságok bomlottak fel.


Bár egy másik középiskolai osztálytársam harmadikban jött össze egy osztálytárs sráccal, azóta 32 évesek, három gyerekük van. :-)

2012. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!