Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, mostmár tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mostmár tényleg megőrülök!? Már többször is bőgtem miatta!

Figyelt kérdés

A történetemnek ez az előzménye: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Most úgy néz ki, hogy csak jövő héten tudunk találkozni és ha elolvastad az előzményeket is, akkor mit gondolsz, el kellene már felejtenem?? :((


Egyszerűen nem bírom már ezt tovább, most azonnal megakarom ölelni, de ha meg nem lehet, akkor elfelejteni. :(( Mit kellene tenni ebben a hülye helyzetben? :((



2014. márc. 7. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban nyugodj meg.

Az életednek ezzel nincs vége.

Találj elfoglaltságot és értelmet az életednek.

2014. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szerelemközeli állapotban érzem magam és azt hiszem, hogy ő lehet a megfelelő társ, a minden. És egyszerűen vérzik a szívem a fájdalomtól. :((
2014. márc. 7. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de 20 kilométer... Húsz nyavajás kilométer. Busszal fél óra. Vonattal vagy autóval még annyi sem. Ez gyakorlatilag semmi távolság. Ott vagytok szinte egymás mellett, és akkor képtelenek vagytok találkozni?

Már bocs, de szerintem ti az a fajta "szerelmesek" vagytok, akik ha szomszédok lennétek, is csak 2 hetente látnátok egymást.

Ráadásul nem is kistinik vagytok, mert mondjuk egy 16-18 évesnél még csak-csak megállja a helyét indoklásnak.

Milyen kifogásokat talál, hogy miért nem akar találkozni veled? És te miért nem akarsz lemenni hozzá?

2014. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Neki az a kifogása, hogy menjek én, mert nála bent lehetnénk a lakásban, ha meg ő jön, akkor vagy sétálgatni tudnánk, vagy beülni valahová, de ő nem szeretne idézem "csövezni" az utcán és nem szeret beülni helyekre, mert ő nem jár ilyen beülős helyekre és nem szereti.

Én meg megmondtam, hogy nem megyek még, mert nekem korai. Azért is vagyok teljesen ki, mert folyamatosan keres, de már akkor sem találkoztunk több hete... ha tényleg érdekelném, akkor már bejött volna látni, megölelni, megcsókolni, de ha meg nem érdeklem, akkor mi a fenéért keres? :(( Megszakad a szívem, mert se elfelejteni nem lehet így, sem vele lenni. :((

2014. márc. 7. 17:38
 5/11 A kérdező kommentje:
De ma azt mondta, hogy a hétvégén nem ér rá és jövő héten átjön majd egyik nap. Az a baj, hogy hiába ilyen sokat vártam, úgy érzem már nem bírok egy órát sem. :..((
2014. márc. 7. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komolyan érdekelheted, ha a veled való randit "utcán csövezésként" fogja fel és csak akkor akar veled lenni, ha felmész a lakására -.- Kapj már a fejedhez, te lány, egyszer-kétszer megleszel neki és lepattint.
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6#

Lehet, hogy tényleg a fejemhez kellene már kapnom. :(

De képes valaki minden nap keresni, ha csak azt akarná? Mondjuk igaz, nem jön át találkozni, de akkor meg minek keres. :(

2014. márc. 7. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, hogy lefeküdj vele. Ingyen van, nem fáradtság. Tanulj meg a másik tetteire figyelni, szép szavakat bárki tud mondani... De majd rájössz erre, pár csalódás után :/
2014. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, csak legbelül szeretném, hogy ne így legyen. :(
2014. márc. 7. 20:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy ha felmész hozzá egyből szex lesz? Ha meg próbálkozik is, tessék határozott felnőtt nőként megmondani, hogy bár nagyon szimpatikusnak találod és vonzódsz is hozzá, ezt egyenlőre még korainak tartod.
2014. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!