Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer hazudott, többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer hazudott, többször is fog és nem kéne neki hinnem? SEGÍTSETEK TANÁCSTALAN vagyok .

Figyelt kérdés
az van hogy azt mondta nem hazudik egy bizonyos dologban aztán mégis azt mondta hogy hazudott.igaziból nem járunk de gyakran találkozunk és szeretjük egymást de nem tudok hinni neki ezek után...

#hazugság-szerelem
2014. febr. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden attól függ miben hazudott.

Férfitól például felesleges olyat kérdezni, hogy ő ette-e meg az utolsó sütit.

2014. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már megválaszoltad a kérdésedet.



-"nem kéne neki hinnem?"

-"nem tudok hinni neki"

2014. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bonyolult a történet mert benne van 2 lány is akik azt mondták nekem hogy nekik írt régebben és velük akart összejönni(amivel nincs bajom mert 1 az hogy nem járunk 2 meg az hogy akkor még nem is ismertem) hanem az a bajom hogy ő ezt letagadta aztán mégis elmondta hogy igen igaz amit a lányok állítanak
2014. febr. 11. 17:34
 4/5 tubifex ***** válasza:
ha már most nem tudsz bízni benne,-lehet,hogy jogosan-akkor szerintem ennek nem sok értelme, mert később ennél komolyabb dolgok is elő fognak jönni...
2014. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ő azt mondja hogy többet nem fog és tényleg szeret de én ezt már nem tudom neki elhinni
2014. febr. 11. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!