Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók. Hogy csináljam? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Hogy csináljam? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon parázok az első csók miatt. Van egy fiú, aki tetszik nekem, én is tetszem neki. Én még nem csókolóztam, de ő már igen, ezért én biztos bénább lennék. Hogy csináljam? Meg hol? Osztálytársak vagyunk, és én az osztálykirándulásra gondoltam. De ott hogy? Lécci értelmes tanácsokat.

2014. márc. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ne fojtsd meg a nyelveddel ne döfd a szájába csak nyugodtan lazán, próbáld őt utánozni, a többi jön magától! :)
2014. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz miatta ha úgy van mondd meg neki sztem még örül is neki h ő az első neked, azt majd belevisz a rejtelmeibe, másodszor meg vigyázz az osztálytársakkal való romantikázással mert nem biztos hogy a legjobb mód rá :)
2014. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy már nem sokáig leszünk osztálytársak :D Jövőre már nem.

Azért még jól jönnének tanácsok!

2014. márc. 7. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye válaszokat tudnak adni egyesek, miért kell az első csókot feltétlen nyelves csókkal kezdeni???Első alkalomkor nem elég , csak az ajkakat használni. A szexet sem a poposzexel kezdjük. Hol van a szerelem ártatlansága, ha már első alkalomkor a disznólkodunk. Azt hagyjuk a profiknak, a kezdők lassan haladjanak előre.
2014. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!