Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg kérdés) Milyen jelzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Milyen jelzéseket tegyek egy fiú felé, hogy tudja, hogy tetszik nekem, de ha nem meleg, akkor ne tudja meg, hogy az vagyok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ennél egyszerűbb útnak tűnik az, ha elmondod neki, hogy meleg vagy, és aztán meglátod, hogy reagál.
2014. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De annyira nem vagyunk még olyan viszonyban, hogy ilyeneket mondjak neki. :(
2014. márc. 7. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mosolyogj rá. beszélgess vele. mondd el neki, hogy nincs barátnőd.
2014. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát célszerű összebarátkozni először, utána elmondhatod. Nekem a módszer bevált (és volt, aki erre utána nem sokkal bevallotta, hogy őt is érdeklik a fiúk)...;)
2014. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mosolygok rá, ő vissza, szoktunk beszélgetni, tudja, hogy nincs barátnőm.
2014. márc. 7. 19:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, de mégsem olyan szinten.
2014. márc. 7. 19:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen szinten kell barátoknak lenni hozzá? Volt már korábban barátod (kapcsolat)? Mert akkor egyszerűen mesélhetsz róla.
2014. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

"De annyira nem vagyunk még olyan viszonyban, hogy ilyeneket mondjak neki. :("


1.szexpartnert bárokban kell felszedni

2.ha komoly kapcsolatot akarsz, minek akarsz jelezgetni olyannak, akiről azt se tudod mit gondol a homoszexuaélitásról? minek jelezgetsz egyáltalán? néma vagy? ez tipikus női gondolkodás, úgy látom a homo férfiak közt is sok agyilag nő van...

2014. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom, ha lett volna valószínűleg nyitottabb lennék ezzel a dologgal.
2014. márc. 7. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor megértem az óvatosságodat az ügyben. :) Hát mit mondjak, szerintem akkor is egyszerűbb azt finoman beadagolni, hogy érdekelnek a fiúk, és a reakciójából előbb-utóbb tudni fogod, hogy nála mennyire érdemes próbálkoznod.
2014. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!