Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23 éves fiut mi érdekli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves fiut mi érdekli, foglalkoztatja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
nők, iskola, a jövőm, szórakozás
2014. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hüvelyek, bulik!!!


Hivatás, Célok, motivációk!


Vagy fordítva...

2014. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem például a nők, bulik, társaság, autók és a pénz foglalkoztat.
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az az 5.-es csaj, aki molesztálja a koreptanárát? Aki mellesleg 23 éves? Ne válaszoljatok, ez a csaj őrült!
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiállok a sorból, csak mert degradálónak érzek néhány dolgot amit írtak:

Szeretném megtalálni életem párját és családot alapítani vele, szeretek a természetben járni szép időben, fotózni. Szeretek barátokkal sportolni közösen, esetleg bográcsozni, egyéb nem idióta időtöltést művelni. Szeretek komoly dolgokról beszélgetni és szeretek hülyülni is azért. :)


A bulik, a pia és a csajozás pedig távol áll tőlem.


23/F

2014. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok őrűlt !! amúgy itt az ideje gyakorit válltani mielött valaki megismer :DD szebb jövőt !!!! csáá
2014. márc. 7. 19:17
 7/10 anonim ***** válasza:
NEM az,ami téged 13 évesen.
2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a csaj tényleg nem százas, ő bukik a vén férfiakra de még képes lenne pedofilíával vádolni a tanárát ja és tényle kislány még max 13 éves...
2014. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mik vannak! Ilyenkor kár, hogy nem tudom törölni a hsz-em... '-.- Tiszta őrültek háza... milyen nő lesz ebből a lányból?
2014. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó..nem vén !!! egy 23 éves pasi mióta vén ??? ... és tényleg pedofil az a tanár de nem kell elhinni!!!
2014. márc. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!