Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A család barátja (szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család barátja (szüleim barátja) mostanában nagyon közeledik. Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Van a családunknak, jobban mondva a szüleimnek egy barátja. Kb. ilyen 35 éves, amúgy maga is családapa, van asszonya és kislánya. Nem olyan sokat jár hozzánk, de azért elég gyakran megfordul. Eddig nem volt semmi, köszönt nekem, aztán kész. Mostanában észrevettem, hogy közeledik. Beszólogat kétértelmű szexuális jellegű dolgokat pl anyu előtt is, akinek nem annyira tetszik, de mondta, hogy biztos csak viccel. Én is így gondoltam, mert nem egy komoly ember. Mostanában viszont volt, hogy 1 légtérben voltunk pár percre és akkor intimebben próbált közeledni, pl. végigsimította a derekamat, úgy mosolygott mint férfi a nőre, nem mint eddig... Mindezzel megvárta a most elért 20 éves koromat... Nem értem. De engem zavar! Mit tennél a helyemben, mint mondjak neki, hogy érezze most már túllépte a vicces határt nálam?

L21


2014. márc. 8. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ciganyok vagytok?
2014. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem
2014. márc. 8. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Jahj, nekem is volt már ilyen, nem is egyszer, főleg 40-en felüli, szexben "unatkozó" családapák részéről. Örülök annak, hogy feltalálták az mp3-at, s amikor szemem sarkából látom, hogy közeledik, egyből bedugom a füleimbe a headset-et, ha pedig ez nem lehetséges, akkor hátat fordítok neki. Egy pár ilyen gerinctelen "család barát" úgy kezdi a bókot, hogy a külsőmet kritizálja, honnan kellene még leadni, de közben messziről látszik rajta, hogy nyáladzik a melleimre ...

Végesetben, ha az mp3-as megoldásból sem kapcsol, akkor leszégyenítem a háta mögött.

2014. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szólnék apukámnak. Tuti lerendezné úgy, hogy soha többé ne merjen fiatal lányokhoz közeledni...
2014. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!