Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetem ennek a sracnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetem ennek a sracnak? Vagy csak baromira nem vagom a temat?

Figyelt kérdés

Van egy srac az osztalyban akivel csak egy kozos oram van es igazsag szerint eszre se vettem addig amig o nem kezdett el furan vagy feltunoen viselkedni. Lehet h tulzok mert konkret dolgok nincsenek amirol azt felteteleznem h bejovok neki de ezert gondolom h igen.


1. Az elso padban ultem filmet neztunk az osztallyal o felalt es a "mogottem ulo csajnak" mutatta meg a tetkojat ami a hasizma felett lathato azert tudom ennyire behatarozni mert majdhogynem a kepembe nyomta a felmeztelen hasat.


2. Eleinte o mindig hatul ult mert ott vannak a baratai en meg elol ultem

Azt veszem eszre h mindennap a hatam moge ul (otthagyva a baratait a hatso padban) es mogottem zajong mintha azert csinalna h felkeltse a figyelmem.....


3. A szekem labara tamassza a labat sokszor erzem h meglok...de nem szolok semmit mert nem olyan eros mintha zavarna a koncentracioban.


4. FOLYTON az en padom mellett megy el holott a masik gyerek padja mellett kene elmennie mert az lenne a logikus irany.


5 mikor a hatam moge ul mintha ereznem h akar velem beszelni s miutan mar zajt csapott telefonalt oran a hatam mogott a tanart piszkalta a szekemet es akkor sem figyekek ra akkor hallok egy NAGY SOHAJTAST !


6. Egyszer annyira kozel volt a szekem az o padjahoz h amikor felalltam akkor megloktem a padjat mert beakadtam es en raneztem h bocsanatot kerjek mire o nem nezett a szemembe de kozbe csak annyit tudott kinyogni h mi van -.-" de ram se nezett Pedig nem arrol hires h milyen szenyenlos vagy csendes.


7. Aztan egyszer csapatban kellett dolgozni mindenki odaulhetett ahova akart es altalaban mindenki hatra szeret ulni foleg az olyan tipusuak mint po is de ahelyett h hatra ment volna ahol a sok srac van o megkozelebb ult hozzam pedig en legelol ulok.


8. Egyszer eszre vettem h mikozben zajt csap s en egy picit az iranyaba forditottam a fejem akkor felszemmel figyelte a reakciom.


Tudom ez meg semmi de valahogy erZem h akar velem beszelni

Csak nem tudja hogyan az igazsag az h mar nekem is tetszik

Hiszen tenyleg jol nez ki sokaknak bejon valoszinuleg mar megszokta h nem kell neki egy kicsit sem megeroltetni magat h megkapja akit akar

Es velem kapcsolatba tanacstalan mert en direct nem mutatok neki semmi erdekeltseget s ezert se mer kozvetlenul szolni hozzam


Mar azt vettem eszre h zavar a jelenlete mert amikor ott hagyja a helyet es a hatam moge ul akkor zavar a koncentralasba mert annyit sikerult elernie h mar oda figyekek gyerekes probalkozasaira.


Tudom h nem olyanokat irtam h allandoan velem akar beszelni

Meg meg akar erinteni bla bla bla

De ha ilyen tortent volna akkor nem irtam volna ki a kerdest mert aZ teljesen nyilvanvalo lenne!


19 L


2014. márc. 8. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a a helyesirasi hibakat telorol ment
2014. márc. 8. 08:09
 2/5 anonim válasza:

Szia én szerintem azért csinálja mert tetszel neki csak nemmeri felvállalni.

Én egy 20 F vagyok de énis olyan vagyok hogy azután jobban kajtatok ami elérhetetlennek tünik! :) Te akarsz tőle vmit? :)

2014. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak véletlen egybeesések, a nagy sóhajtás pl. azért van, mert unja az egész órát. A lökések meg azért vannak, mert bunkó, az én osztálytársaim is állandóan felteszik a másik székére a lábukat, még akkor is, ha már a cipőtalpuk lökdösi a hátát.
2014. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom. Én utoljára 6. osztályos koromban csináltam ezt mint ez a srác. Ha osztálytàrsad akkor gondolom ő is 19 éves és ekkorra már egy alapvető komunikációs képesség kialakul az emberben. Ha jól értettem ( de javíts ki ha tévedek ) a srác egy macsó és amikor a közeledben van ( önszántából ) akkor egy csendes gyerek lesz és hogy felhívja magára a figyelmed rugdossa a széked. Mondom én is viselkedtem így csak éppen 12 éves koromig...
2014. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hm....hat akkor lehet h tevedek....nem tudom...

Az elso valaszolonak


Eloszor eszre sem vettem de tenyleg....de mostmar...azert forditok ra figyelmet...de nem szolitanam le en elsonek...van buszkesegem mint lany...csak kivancsi voltam ennyi


Koszi a valaszokat lehet h rosszul itelem meg a dolgot

2014. márc. 9. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!