Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a magyarázat arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázat arra, hogy a létező legboldogabb akkor vagyok, ha álmodom?

Figyelt kérdés

Olyan helyeken és tájakon járok álmomban (nem kitaláció, valós épületek, természet és tájak), amiket bejárva baromi boldog vagyok. Gyakran visszaemlékszem az álmaimra. Olyan emberekkel ismerkedem meg, akikkel mindig is szerettem volna. A lányokkal való viszonyom is más, álmaimban a lányok kedvesek, romantikusak, érzelmesek...

Úgy összességében rettentő boldog vagyok ha álmodom.

Miért nem lehet ez valóság? Lehet ez megtörténik valahol egy másik dimenzióban vagy világban? az agyam honnan tudja önkívületi állapotban, hogy mi tesz ennyire boldoggá?


2014. márc. 8. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják az álmaidat nem te irányítod, de szerintem de
2014. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem történik meg. rossz az életed. ezzel kompenzál az agyad.
2014. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egész véletlen hasonló volt nekem is, csak annyi különbséggel, hogy én nem örültem neki, vagy lettem tőle boldog és mindenhol látványosan verekedhettem szörnyekkel-emberekkel és határtalan hatalmam volt a világ felett, hiszen tudatában voltam, hogy álom.(erre kevesen képesek, hogy uralják az álmaikat)

Azért van ez így , mert boldogtalan vagy a való életben és így próbálsz meg hozzá jutni ahhoz a bizonyos boldogsághoz.De valaki valahogy úgy fogalmazta, hogy"Ne álmodd az életed, hanem éld az álmaid".

Ezt ajánlanám neked is, ha boldogtalan vagy így, akkor tegyél ellene.

Én amikor boldog vagyis akkor is képes vagyok álmokat uralni, és bármit megtenni bennük, hiszen ez egy képesség, nem a boldogtalanság jele.

Ami nálam annak a jele, az az álom beli emberek kedvessége esetleg engem szeretése.

De nincs ilyen mostanában szerencsére...

2014. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, én is igazán szerelmes csak álmomban voltam. Pedig nem valós emberekkel álmodom olyankor.
2014. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz ezekre a vágyaidra és ezek az álmaidban is szerepelnek.
2014. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán álmodom lányokkal, vagy más hasonló eseményekről. Szex eddigi életem során az álmaimban maximum 3x fordult elő.


Legutóbbi álmom az volt, amire emlékszem is, hogy a lakhelyemen orosz katonák T-72-esekkel vonulgattak és háború készülődött... Úgyhogy gondolom ez tökéletesen megvilágítja, hogy milyen lehet a lelki világom.


Ezós elemzésbe egyébként nem szeretnék belemenni, de bizonyos szempontból igen, megtörténik ez valahol amit álmodsz...

2014. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!