Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a jelenlegi párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a jelenlegi párotokkal a legboldogabb pillanatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
5 ujjak 5 perce
2014. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy pár nap után találkoztunk egy plázában,nem volt sok időnk,csak kajálni mentünk be.

Akkor láttam először úgy,hogy egy életre vele akarok maradni :)

Valamiért ez ugrott be az elsők között.

2014. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányunk születése. 5 évig vártunk rá, hogy megszülessen. :)
2014. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mr. Truth ***** válasza:

Amikor kifekudtünk egy elhagyatott sinre és arra jött egy részeg és kérdezi:

-Hát te (én) miért fekszel a sinen?

- A délutáni vonatot várom

- (elkerekedett szemek) de ezen a sinen nem közlekedik vasut

- Basszus rosz sinre feküdtem!


Öreg bamult barátnőm meg sirt a nevetestol... Jo kis délután volt... :)

2014. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok :) Jöhetnek még, bár túl korán írtam ki a kérdést...
2014. jan. 30. 20:19
 6/9 Mr. Truth ***** válasza:
Már nem vagyunk együtt... Én azt hittem örökké tart majd de ő nem igy gondolta... De szerintem megatkozott...
2014. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első randinkon, amikor "moziztunk".

Az egész film alatt csak egymást néztük, és abban a pillanatban nagyon boldog voltam, ahogy rámnézett már akkor, azt soha nem fogom tudni elfelejteni:)

Meg még azt tudnám mondani, amilor először megcsókolt és azt mondta, hogy le tudná élni velem az életét:)

Rengeteg volt még, de ezek ugrottak most be.

2014. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

húú... most elérted, hogy felelevenítsem majdnem 4 év szép emlékeit, szóval köszi :D

ha kedvencet kellene választanom talán ez lenne: 2,5 éve voltunk együtt, amikor az albérletében készített nekem meglepi vacsorát gyertyafénnyel :D Nem volt túl jó íze, a gyertya is egy mécseske volt, de olyan szerencsésnek sem éreztem még magam, mint akkor :)

2014. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 HotChoc ***** válasza:
Az első puszi az arcomra, aztán az első csók. Sosem voltam még annál boldogabb :)
2014. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!