Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

Az elején le kell szögeznem azt,hogy eléggé magamnak való,antiszociális vagyok.Kevés emberrel tartok rendszeres kapcsolatot,ami az esetemben azt jelenti,hogy 1-2 hetente beszélek vele,esetleg elmegyünk valahová.A lányok sem érdekelnek túlságosan(nem vagyok meleg).

Ennek ellenére folyamatosan,megállás nélkül nyomulnak rám(már bocsánat a kifejezésért) rondábbnál rondább lányok.Facebook-on állandóan kapom tök random,ismeretlen csajoktól a jelöléseket,néha leveleket,de tényleg olyan szinten idegesít,hogy azt el nem lehet mondani."Élőben" is ha már ránézek valamelyik csúnyább csajra,egyből beszélgetést kezdeményez,már szinte lesütött fejjel járok.

Tudom,hogy a szép lányoknál nekem kellene kezdeményeznem,ha akarnék valamit,mert van elég udvarlójuk,DE NEM AKAROK SEMMIT EGYIK LÁNYTÓL SEM!

Mit látnak bennem?Jó,nem vagyok ronda,magasra nőttem(188cm),mellé sportos alkatom van és az arcom sem csúnya.De ezekkel a lányokkal egyébként sincs semmi beszédtémám sem,mind ilyen megkeseredett szentfazék.


2014. márc. 8. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Kemény sorsod van barátom :D
2014. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El tudod képzelni milyen ez?Mindig arra ébredni,hogy még egy 150 centis,túlsúlyos,ocsmány lány...
2014. márc. 8. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Van kedved megalkotni egy féreglyukat? :)
2014. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hogy mi?
2014. márc. 8. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi, gondoltam bedobok valami poént...

Na mindegy, akkor írok valami véleményt.

Csúnya csajok? Oké, de ne siránkozz, ha egyedül vagy egy pár év múlva.

A legnagyobb gondom a kérdéseddel, hogy -számomra legalábbis- sugárzik belőle az ego. Én nem vagyok sem csúnya, sem kövér, de az ilyen srácok alapból taszítanak..

Na ettől okosabbat nem tudok erre írni.

Ja! És nem mi van, hanem tessék

2014. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint mégsem taszítom őket.Bárcsak taszítanám!

Hol látsz te itt "mi van"-t?

2014. márc. 8. 12:45
 7/7 Passiflora ***** válasza:

"állandóan kapom tök random,ismeretlen csajoktól a jelöléseket,néha leveleket,de tényleg olyan szinten idegesít,hogy azt el nem lehet mondani"


Mi lenne, ha törölnéd magad a Facabook-ról?


Úgyis azt írtad, hogy "eléggé magamnak való,antiszociális vagyok".


Én nem érzem magam ilyennek, mégis tökéletesen megvagyok a Facebook nélkül.


A hétköznapi életben meg szerintem mindenkivel próbál olyan férfi vagy nő ismerkedni időnként, aki nekünk nem tetszik. Nem hiszem, hogy megoldhatatlan kihívás lenne ezeket a közeledéseket kultúráltan elutasítani.


Ha meg azt a hitrendszert választottad magadnak, hogy a szép lányok közöl "mind ilyen megkeseredett szentfazék", akkor hálás lehetsz a sorsnak azért, hogy "lányok sem érdekelnek túlságosan".

2014. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!