Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a nőkről, meg a csábitási mániájukról?

Figyelt kérdés
Célzok itt arra, hogy ha valaki tetszik nekik, nem képesek odamenni, és egyenesen, nyílt lapokkal játszni, közölni, hogy megismernének téged, hanem helyette rebegtetik a pillájukat, meg hasonló ügyetlen és hazug gesztusokhoz folyamodnak. :D
2014. márc. 8. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ohohóó barátom, ha nagyon kellesz nekik, odajönnek és dorombolnak a füledbe, mint a cicák :)
2014. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja, lehet akkor erről a részéről en maradtam le :)
2014. márc. 8. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ti jobb esetben vadásztok,mi meg hagyjuk.. Játék.. Nélküle mi értelme..
2014. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig de, pont, ahogy csefy mondja. Van, akinek stílusa kerek perec megmondani, hogy kefélni akar, van, aki meg csak lesmárol és probléma megoldva, van, aki meg rebegtetni a pilláját, és hagyja magát felszedni.
2014. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bólintás sem lesz hazugság attól, hogy te csak a szavakra figyelsz. Ha nem érted a testbeszédet, az a te problémád.
2014. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, nemtom ti hol találtok ilyen csajokat, én még nem hiszem, h találkoztam ilyennel o.O pedig komolyan, b/szott jóképű vagyok :D mégis mindig nekem kellett "futnom a csajok után".
2014. márc. 8. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
nézd, az első lépést általában neked kell megtenned, ami néha tényleg csak egy lépés. pl egy buliban csak odamentem táncolni egy csajhoz, 10 perc múlva már tapizott, meg le akart smárolni meg a nyakamat nyalta, lehelte.
2014. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, látod, megvan itt a probléma fő oka :) én nem szeretem a diszkókat :D
2014. márc. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!