Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha vki DC...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha vki DC cipőben megy bulizni?

Figyelt kérdés
Múltkor mentem a Dobozba és megszólt a bizti őr h legközelebb ne tornacipőbe menjek...ezen kívül nekem van még egy másik DC csukám meg ünneplő cipőm amiben hótziher h nem megyek sehová ilyen hivatalosabb dolgokon kívül. Sztem elég röhej az h egy 20rugós, tiszta, nem szakadt, még csak rikító színnel se rendelkező cipőben alig akartak beengedni.
2014. márc. 8. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

OFF Ennyi köcsögöt, rögtön ugranak a kis rosszindulatú b*zik arra, hogy cseszegessék a srácot, mert "menőzött" a cipőjével.

ON kérdező, szerintem a szekus bácsi be volt tépve/rúgva, nem értem hogy miért ne mehetne be valaki egy deszkás fazonú cipőben buliba...

2014. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ken Block rally versenyzőé? Tényleg, bakker. Ő egy hihetetlen jó pilóta. SOrry kérdező. A válasz: nem gáz szerintem. Menj abban, ami kényelmes és kész.
2014. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#8: Nem tudom, én nem fűztem nagy jelentőséget a mondatom azon részéhez. Amúgy elfogadom válaszod, csak nekem fura. Nem érzem a Dobozt egy olyan helynek ahová ne lehetne ebben a cipőben bemenni. Pláne úgy h a haverom meg vmi azt hiszem Springfield-ben vett cipőben ment és őt nem szólták meg, pedig a különbség az övé és enyém között kb annyi h az nincs kibélelve. Amúgy elég hasonlóak.
2014. márc. 8. 19:22
 14/16 A kérdező kommentje:

Most írta egy haverom hogy tegnap őket már nemhogy megszólták, de már nem engedték be...náluk tisza cipő volt a probléma. Bekeményítettek...


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 8. 19:25
 15/16 anonim ***** válasza:
A Springfield inkább elegáns termékeket árul nem sportcuccokat.
2014. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de hasonló volt a springfieldeshez az én cipőm. többnyire fekete mind2, alakja is hasonló csak enyém kicsit vastagabb talpú és béléses
2014. márc. 8. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!