Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék pasit, de sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék pasit, de sajnos senkinek nem kellek nem is próbálkoznak, leszámitva a részeg egyéjszakás kalandra vágyókat ha néha elmegyek bulizni. Járnak más lányok/pasik hasonló cipőben? Vagy van ötlet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele :( Mindig csak barátként jövök szóba :S


F19

2010. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Először is te szerinted miért nem próbálkoznak nálad józan ép eszű pasik?
2010. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Talán visszahúzódó vagyok de az egyik barátnőm is félénk mégis van pasija
2010. márc. 16. 15:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez a válasz nyersnek és érzéketlennek tűnhet. De lehet hogy nem vagy vonzó, esetleg túlsúlyos vagy, vagy van valami látható testi rendellenességed?

Járj olyan helyekre ahova normális pasik járnak, esetleg próbálkozz te, úgyértem ha nem kezdeményeznek, kezdj te ;)

2010. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok ismét.

És te mit gondolsz magadrol, nem tartod magadat elég szépnek, vagy nem vagy magaddal megelégedve olyan szinten, hogy kitárulkozz és azt mutasd a világnak, hogy én is ugyanolyan lány vagyok mint "TI"?


Vagy neattán, nem olyan jeleket küldesz ki magadbol véletlenül a környezeted felé, hogy kopj le, vagy, hogy ha megfelelsz annak a mércének amit felállítottam akkor elfogadlak? ---- Ezt általában érzik az emberek ha valaki totál megközelíthetetlennek tűnik, és nem tudnak sehogy odaállni eléd, mert attol tartanak, hogy neked úgysem jó senki sem....

2010. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha gondolod msnen beszélhetünk amúgy lehetséges az lehet a baj amit irtál
2010. márc. 16. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
bocsi csak később írtam azt , hogy utolsó ÉN a 15:41-es és a 15:49 es vagyok. De akár később megbeszélhetjük ott is. Valami tapasztalatom van már szerencsére. Küldj privátba e-mailt, meg ezt a kérdésedet zárójelbe , hogy tudjam ki vagy.
2010. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szesze ***** válasza:
Egyszerűen érezd jól magad, akár bulin, akár suliban vagy bárhol...ne folyton akarj szerelmes lenni, csak légy boldog úgy ahogy vagy. És egy idő után, lesz kisugárzásod, s majd kerül neked is pasi...(én is így vagyok, azért tudom ilyen jól)
2010. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Privizz rám :)
2010. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak a férfi oldalról.

Ráadásul már 32 vagyok, ezért erősen elgondolkoztam, hogy be merjek-e írni, de ez van, nincs mit szépíteni rajta. Max. leégetem magam.

A kérdés második részére válaszolva, ötlet? Semmi nem jut most eszembe, az ember már annyit próbálkozott és reménykedett. De azért nem adom fel, és Te se tedd!!

2010. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!