Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 vagyok, de még soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, de még soha sem csókolóztam. Soha nem volt barátnőm. Ez nagyon gáz? Nagyon egyedül vagyok ezzel? Vannak itt, akik hasonló cipőben járnak? (21/F)

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy vele egyedül :D
2014. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én 28 vagyok szóval még jó helyzetben vagy,van időd. Én lassan varázsló leszek,de te ne várd meg hogy az legyél,mert rettenetes már
2014. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

17/F vagyok, és hidd el, el jön majd az ideje, csak várd meg míg jó idő lesz, aztán ismerkedj, 21 éves vagy, ott van a net, nézz körül ott barátnő szerzési tippekkel kapcsolatban :)

Annál jobb lesz, én nem kerestem, és rám találtak :)

2014. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

hát ilyen puhatestü maradsz, akkor nem fog változni a helyzet.


Nagyon megijeszt, ha azt mondom, hogy a csajokért meg kéne dolgoznod? Kezdve ott, hogy odamész pár százhoz, és tűröd az esetleges megaláztatásokat és a bőröd vásárra vitele alapján szerzett tapasztalatok alapján tanulsz?


Ja meg az is benne van a pakliban, hogy a kondi terembe kellesz majd küszködnöd, hogy nézz ki valahogy.


Mert ha ez megijeszt és azt mondod, hogy te ugyan ezt nem fogod végigszopni a nőkért, akkor sajnállak :( És meg is érdemled a csicska sorsot.

2014. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

dettó


25f

2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Egyre több és több az ilyen huszonéves fiú, a lányok meg már 12-14 évsen elkezdi habzsolni az élet örömeit. Ráadásul még, haa zt is vesszük, hogy most már a négerek és arabok meg cigányok is vonzóbbak a lányok számára, így egyre nehezebb helyzetben van egy rendes, fehér fiú, főleg, ha magyar. Mert, ha német vagy például, akkor már is vonzóbb vagy a lányok számára, ki érti ezt a hülye logikát.
2014. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ilyen kérdést teszel föl. A két első kérdésedre a válasz amúgy: nem, a 3. -ra pedig minden bizonnyal igen.
2014. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"ki érti ezt a hülye logikát."


És ki akarja megérteni? Én ugyan nem.

2014. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Harb válasza:

Önértékelési problémáid vannak a kérdésed alapján. Már ez is gond. Mondják a cigányokat, meg a négereket példának. Szerinted ő nekik vannak önértékelési problémáik? Megtetszik nekik egy nő, odamennek és kész. Te csinálsz ilyet? Megaláztatás... Ez csak felfogás kérdése. Nem lehet minden nőt megdugni. Minden srácnak van olyan csaj, akit bottal se piszkálna. Csak a csajok nyuszik, és el sem jutnak odáig, hogy visszautasítsák őket. De ez sem fekete fehér. Vannak rámenős csajok is.

A lányoknak az önbizalom, magabiztosság és ha önmagad vagy, az vonzó.

2014. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem maradtál még le semmiről.Az ilyen nem elhamarkodott emberek tudnak tartós kapcsolatot kialakítani.nem hamarkodják el, Az én lányom 23 éves és neki sem volt kapcsolata és még nem is csókolózott. Mikor szóba jön ez a téma,Őt nem idegesíti ha csúfolják,a tanulásra összpontosít, neki az a célja,hogy elvégezze azt a sulit amit én tiltottam tőle,de az az álma. Nem írom le, hogy mi. Nincs elkeseredve, azt mondja nem maradt le semmiről. Bár többen ilyenfélén gondolkodnának, kevesebb lenne a válás és nemi betegség is! Türelem, rózsát terem és ez igaz is.
2014. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!