Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Régebben ( tavaly tavasszal) éreztem, hogy működik köztünk a kémia, ő is érdeklődött felém, de tökre el lett szerencsétlenkedve az egész. Utána hónapokig nem találkoztunk. Most kezdtünk el újra össze-összejárni a közös baráti társasággal. Rájöttem, hogy az én érzéseim még mindig változatlanok. Hogyan tudnám visszacsábítani, ismét felkelteni az érdeklődését? Köszi!

19l, 19f


2014. márc. 8. 19:45
 1/2 Moszuke ***** válasza:

viselkedj önmagadként.

bármilyen jellegű mesterkélt szart észre fog venni.

ha összeilletek a kémia most is működni fog.

beszélgetési témának meg mivel ismeritek egymást, fel lehet hozni a ciki múltat, nevetgélve stb.. mint a terminátor 3ban amikor csökkentették a stresszt ökörködéssel.

2014. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván önmagamat adom, nem akarok más lenni, de gondoltam, valamit csak be tudok vetni, hogy ismét érdeklődjön. :)
2014. márc. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!