Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik csúnya csaj?

Figyelt kérdés

Ha itt volt csúnya lány és képet küldött nekem megnyugtattam,hogy nem is csúnya(mez igaz is volt)

Ezek a lányok gyönyörűek voltak.Akkor a csúnya szép?:O

De van egy kettő aki az Istennek nem küldene képet ! Ok lennének a tényleg csúnyák? En szerintem olyan csaj nem létezik aki nagyon,nagyon csúnya(idősebbek közt azért elofordul)



2014. márc. 8. 20:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, valahol biztos. De lehet Neked az se lenne az, aki Nekem igen... Mindenkinek más a csúnya. :) Persze van az az eset, ahol nagy az egyetértés, de ahogy a szépség ez is mindenkinél más. Mint látod.:)
2014. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
értem :)
2014. márc. 8. 20:19
 13/19 anonim ***** válasza:

Na én is ezt mondom, hogy nincs csúnya lány. Engem is piszkálnak állandóan az osztálytársaim, de mondták már sokszor, hogy ne foglalkozzak velük, mert csak irigyek.

De én nem tartom szépnek magam, de csúnyának sem.


[link]

2014. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Moszuke ***** válasza:

hát én ismertem olyan lány aki volt olyan laza 100kg, 2méter körüli, alaktalan és szőrös volt az álla, de csak olyan 8-10db, fekete fél centis szőr.

na az nem volt szép.

2014. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nincs csúnya csaj, csak kevés pia... :P
2014. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 13:

ááá bedőltem a linknek. :D

2014. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Létezik. Brrrr!

Egyszer egy olyan mellett ébredtem. Csak remélni tudom, hogy tényleg nem történt semmi.

2014. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ha ezek között sem találod meg, akkor nem létezi :D

[link]


de én örülök, hogy ilyen pozitíval látod ezt a dolgot! :)

2014. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:D :D
2014. márc. 9. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!