Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A félénk, csendes típusú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk, csendes típusú nők miért nem szerethetőek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a szerénységem, visszafogottságom miatt nem képesek elfogadni a férfiak. Még a hasonló beállítottságú férfiakkal sem volt igazán sikerem, mert igaz szép, kedves és értékes embernek tartanak, még sem képesek elfogadni. Miért nincs elég türelem a férfiakban ahhoz, hogy kivárják, az ilyen típusú nők megnyíljanak és feloldódjanak? Csak egy kis kitartás kellene. Vagy mi nem is érünk annyit, hogy küzdjenek értünk? miért kell olyan hamar lemondani rólunk? Lehet, hogy minket nem is lehet szeretni?
2014. márc. 8. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Idő kell ahhoz hogy megnyílj,küzdjek érted".


Szóval teperjek,rohanjak utánad,viseljem a dilijeid, 0 viszonzott érdeklődéssel..

Hát kösz.

2014. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szélsőségek sosem jók.Sem a harsány,gőzhenger,sem pedig az extra zárkózott emberek nem népszerűek.Pont azért,mert hozzájuk az átlagnál nagyobb türelem kell.Én konkrétan a barátommal majdnem egy évig kínlódtam,mire elértem azt a szintet,hogy maximálisan megnyíljon előttem.Kevés az olyan ember,aki ezt a megterhelő feladatot jól viseli.Igen,megterhelő,mert gyakorlatilag folyatosan úgy érzed,hiába adsz bele az adott kapcsolatba ezer százalékot,ha a másik olyan,mint valami ecettel leöntött pókerarc.
2014. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!