Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi nyugodt, csendes természetű, attól még lehet szenvedélyes az ágyban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, mert en is ilyen vagyok :)
2014. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyennel :)
2014. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont az ilyen férfival nehéz lesz jót vitatkoznod. Sok csajt sokkal jobban idegesít az, ha miközben kiabál, nyugisan mosolyogva hallgatják, vagy csak kitérnek előle, mint az, ha hevesen visszaválaszolgatnak neki.
2014. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kis kiegeszites (2-es vagyok), attol hogy valakinek milyen az alaptermeszete, total mashogy is viselkedhet a szokasostol eltero kornyezetben.

vagy pl ott vannak a "szurke eger" lanykak, akik egy vastagkeretes szemuveg es nagymama szoknya moge rejtik valodi vadmacska enjuket :)


vagyis, mint mindgi, a tanulsag az, hogy ne itelj elsore. ismerd meg a masik embert, ennyi.

2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Szóval ha mindkét fél ordbál egymással, az egy "jó vitatkozás"...? Érdekes. Nekem nem szokásom kiabálni, én is nyugodt hangon vitatkozom ha nagyon muszáj.

2014. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.. én ilyen vagyok csak lányban.
2014. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nem szoktam hirdetni.
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!