Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magányosnak érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magányosnak érzem magam rengeteget eszek, veletek is így van? 19L

Figyelt kérdés
Szerencsére nem vagyok kövér, ettől függetlenül nem túl egészséges. Nemrég lett vége a kapcsolatomnak, egyedül érzem magam. :( Mit tegyek, hogy elmúljon ez és ne a zabálásba meneküljek?
2014. márc. 8. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2014. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, de már visszavettem belőle. Önkontroll és hobbik :)


23F

2014. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen!!

De mondjuk én kórosan sovány vagyok és sajnos nem látszik rajtam. :((

19/L

2014. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen,én is így vagyok vele,de nekem nem számít mert bármennyit eszek ugyanilyen vékony maradok.Genetikából adódik,de nagy hátrány a nők szemében,szóval nem túl jó. :/

22/F

2014. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont az ellentéte. Nekem nincs étvágyam.
2014. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor te szerencsés vagy utolsó válaszoló. :) mindenkinek köszönöm a választ. Azért még várom a tippeket, hogy mi segíthet ilyenkor.:)
2014. márc. 8. 21:01
 7/11 anonim válasza:
milenne ha elkezdenél valamit sportolni?..vagy esetleg ha nem szeretsz sportolni..akk járj össze a barátnőkkel,vagy szervezzetek hétvégi programokat!:)
2014. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha teleeszed magad,a zt jelenti, hogy akár halálra is ehetnéd magad, ha birnád, akkor sem elégülne ki a lelked. a léleknek nem kaja kell, hanem szeretet. azt meg tudsz adni magadnak. azzal próbálkozz inkább.
2014. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

okozz örömet egy itteni grállovagnak, és menj el vele randizni :D

(velem nem)

2014. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem olyankor hánynom kell :(
2014. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!