Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti nem érzitek...

Anyukák, ti nem érzitek magatokat egyedül, és magányosnak? A férjem rengeteget dolgozik ha ithon van akkor meg pihen, és én meg nem találom a helyem minden nap egyforma pedig itt a 17honapos babám.

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel lefoglalni magam,ezt ne ughy értsétek hogy nincs mit csinálnom,mert persze ott a háztartás,de az olyan muszáj,viszont mégis ugy érzem nem találom a helyem üres éscéltalan az életem.Csak telnek a napok mindig ugyan ugy és nem történik semmi,jo lenne valami elfoglaltság,esetleg kikapcsolodás,és perszeaz hogy ne legyek egyedül enyire!A barátnőim mindig dolgoznak,meg nekik is család van és akinek meg babájavan az iselvan a saját kis életével elégritkán futunk össze.Csak én vágyom arra hogy napi szinten összejárjak,beszélgessek valakivel,ti mivel töltitek ki a napjaitokat?Hogy nem érzitek magányosnak magatokat?
2010. febr. 13. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!Merre laksz? Én budapesti vagyok.Hátha felénk...
2010. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon messze,Pécsen!
2010. febr. 13. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk így ezzel.az élettársam szó szerint éjjel nappal dolgozik, másnaponta aludni jár haza, reggel sem találkozunk mert fél ötkor kel.:-( Ráadásul itt a faluban nem igazán találtam meg a társaságom, nem itt éltem eddig. Én itt élem ki magam a neten, meg vásárolok a teszveszen (boltba se jutok el), de ez utóbbit is mellőzöm mostanában mert szégyellem a pénzt költeni.
2010. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ezt én is irhattam volna,mert én is itt a neten élem ki magam és én is szoktam tesz veszezni.Ha vanmég itt olyan anyuka aki igy érez irjon!
2010. febr. 13. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem már ovis a lányom, de 2 évig én is otthon voltam, tudom mit érzel! nem tudom, van-e segítséged. lehet, hogy most rávágod, nincs, de nézz csak körül...anyukád, anyósod, testvéred stb. én úgy csináltam, hogy hetente kétszer 1-1 délután az "enyém" volt. valaki vigyázott a kiscsajra, én meg kocsiba, be, fodrász, kozmetikus, úszás, barátnőkkel kávé stb. engem ez feltöltött, és volt mit várni, amikor már nagyon nem bírtam...gyerek 4 hós korától így működött, azelőtt csak 1 órára hagytam rá max. másra. a Tied már nagy, tuti menni fog, és sokkal nyugodtabb leszel :)
2010. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most járok megszerezni a jogsit,segitség,hát anyukám sajnos nem él,anyosomék 40 km-re laknak és dolgoznak,barátnőim is dolgoznak igy tényleg nincs,ja és tesom sincs!De köszi a válszod!
2010. febr. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!