Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elégedett vagy magaddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elégedett vagy magaddal? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elégedett a testemmel. De most fogytam 10 kilót, és most változtatok. Nemsokára elégedett leszek.:)
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem..

rossz vagyok és szánalmas.. nem tudok felejteni : D nevetséges.

2014. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"nyűg a testem, utálom..."
2014. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert elcsesztem az életem.
2014. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen téren. A mindennapi életemmel abból a szempontból elégedett vagyok, hogy sikeres vagyok tanulásban, szeretem is azt, amit tanulok, taníthatok másokat is. Az egyetem mellett jelenleg sajnos nem tudok elhelyezkedni, mert elég hülye órarendem van, így hiányzik a munka.


A magánéletem viszont ennek teljes ellentéte. Nincs túl sok barátom, és aki van nekem, azokkal sem tudok elmenni például szórakozni. Barátnőm sincs, nem is volt. Ráadásul elég félénk is vagyok amiatt, hogy nincs túl sok emberi kapcsolatom. Szerettem volna elmenni társastáncolni is (keringőzni szerettem volna leginkább megtanulni), de féltem a változástól. Ha olyan helyzetbe kerülnék, hogyha oda kellene mennem egy lányhoz, szerintem félnék odamenni és megszólítani.


20/F

2014. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy az egybe ugyanaz a véleményem és történetem kb.,mint az ötösnek.
2014. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nem vagyok elégedett.

Leginkább a testemmel, van rajtam vagy 10 kiló felesleg még, sajnos. :D

A stílusommal is bajom van, mármint, sokak szerint bunkó vagy és néha lekezelő.

Azzal sem vagyok megelégedve, hogy minden dolognak először a negatív oldalát nézem és néha elfelejtek pozitív lenni.

2014. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lenne több hajam meg pár normális ruha és akkor már azt mondanám ok... :D
2014. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Furcsa: van rajtam felesleg, de ennek ellenére elégedett vagyok.
2014. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 LeftBehind ***** válasza:
A testem egy kész csőd, még akkor is az lenne ha teljesen kigyúrnám magam (amire persze se időm se pénzem). Ezen kívül nincsenek igazi barátaim és még soha nem volt barátnőm, egy szociális hátraarc vagyok és eddig minden próbálkozásom az önálló életre füstbe ment. Na, elégedett lehetek?
2014. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!