Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elégedett vagy magaddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elégedett vagy magaddal? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem jó olvasni ezt a rengeteg negatív kritikát. Ah életet nem kell olyan komolyan venni. Mi történik ha van rajtad 10 kg plusz, vagy ha nem vagy izmos? Nem csinosak a csajok? Nem finom a rántotta?

Én megvagyok elégedve magammal. számomra ez baromi fontos kérdés. Minden este belenézek a tükörbe és megnézem milyen arcot látok. mosolygósat vagy szomorút. ha az utóbbit, akkor tudom, hogy aznap nem tettem meg mindent magamért. Nem állok rá a mérlegre, nem mérem meg a bicepszem, nem hasonlítgatom a képem másokéhoz, csak őszintén magamba nézek... Ez az örökös tenniakarási láz elviszi az ember életét. "Nem ettem meg, elfelejtettem, nem hoztam be, nem vettem meg..." Ez borzasztó gyilkos. Na, akik ezekből napi rutint csinálnak, hogy meglegyenek elégedve magukkal, azok már buktak...

2014. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm magam. Az agyam egy selejt, alacsony vagyok, ronda, a farkam is lehetne - jóval - nagyobb, stb.
2014. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van némi önbizalomhiányom, amin szerintem már nem sokat tudok változtatni. De alapvetően azt hiszem elégedett vagyok.

Külsőleg átlagosnak mondanám magam. Nem vagyok bomba csaj, de talán ronda sem. Nem túl gyakran, de azért szoktam pozitív visszajelzést kapni a külsőmre. De vannak olyan napjaim, amikor bányarémnek érzem magam:D


Szerencsére abban, amivel foglalkozni szeretnék, elég jó vagyok. Könnyen megy a tanulás, az egyetem.

Anyagi problémáim sincsenek szerencsére.

A belső tulajdonságaimat illetően...hát, vannak hibáim. De vannak barátaim és van partnerem is, akik még a hibáimmal együtt is szeretnek.


Egyedül az egészségemmel van némi probléma, ami miatt néha eléggé el tudok keseredni. De aztán rájövök, hogy az is lehetne ezerszer rosszabb, és nincs értelme folyamatosan azon rágódni.

2014. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem :( problémáim vannak a tanulással, a családi és szerelmi életemmel is.A testemmel sem vagyok kibékülve, alacsony, hullafehér, szeplõs vagyok reggelente brutális lila karikákkal a szemem alatt.A fogaim sem szépek, bár ezen az egyen szerencsére már rajta vagyok, 2 éve fogszabim van, de én ezt is cikinek találom.Az egészségem sincs toppon, sokat vagyok beteg.Ezenkívül vannak ugyan barátaim, de sok embert bántottam már meg, bunkó és lekezelõ vagyok sokszor.Érzelmileg totál csõdtömeg vagyok.
2014. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!