Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy éreztétek, hogy kezd múlni a szerelem, de próbáltátok volna valahogy elkapni, megőrizni, küzdeni?

Figyelt kérdés

Hasonlóan, mint a vers írója:


Elmúlik csendesen.

Ez volna a szerelem?

Azt mondtam: "Kell nekem!",

Majd: "Vajon tévedtem?" .

Rózsaszín ködfalak,

Elmúlt egy perc alatt.

Vajon még rámnevet

Ő, a magány helyett?


Elmúlik csendesen.

Tört szárnnyal verdesem.

Némán esdeklem,

Ölelem kedvesen.

Suttogom imáim,

Vannak még hibáim.

Megtennék akármit,

Legyőznék akárkit.


Már tényleg vége van?

Maradtam egymagam?

És Ő is rájön majd,

Hogy rossz irányba hajt?

Nem úsztuk meg a bajt,

Vén Időt, a tolvajt?


Ölelem kedvesen,

Elmúlik csendesen.

A szavakat keresem,

Megtörten elesem.

Kék szemébe nézek,

Talán kicsit félek.

Akar-e küzdeni?

Jobb lenne veszteni?

Vajon még rámnevet

Ő, a magány helyett?


Bocs, de ez ihlette a kérdésemet. Vajon meg lehet menteni egy haldokló szerelmet? Megpróbálnátok/megpróbáltátok? Van értelme?



2014. márc. 9. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
határozottan van ilyen.
2014. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg ez inkább szakításról szól.

attól,hogy elmúlt a nagy gyomorpillangó korszak,még ugyanúgy lehet kívánni a testét és ugyanúgy lehet tökéletes társ.

2014. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szerelem nem egy célállomás. Az csak egy emelet :)

Sokan azt célozzák meg, és ha elmúlik, egy világ omlik össze bennük. Pedig van tovább is, azon felül.

2014. márc. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szakítás a "vesztés". Nem ez a konkrét téma, hanem az ettől való félelem. Hogy úgy néz ki, vége lesz nemsoká. Vajon elég-e, ami maradt? Vajon "Ő" hogyan gondolja ezt?
2014. márc. 9. 01:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdemes küzdeni?
2014. márc. 9. 01:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem akarják felfogni, de ez egy folyamat. Beleszeretsz és akarva, akaratlanul jönnek a "sz.rságok", mégsem annyira tökéletes, ahogy hitted. Innentől "kopnak" az érzések, illetve kiábrándulsz. Amikor ez megtörténik, akkor jön elő, a mennyire tudod így elfogadni a másikat, kell-e ez neked, ér-e annyit stb gondolatok. Persze vannak embertípusok, akik meg se hajlandók látni a másik hibáit, illetve van aki annyira rutinos, hogy minden esetben azt mondja, amit a másik hallani akar. Egy biztos, az elsöprő szerelem, nem egy hosszútávú érzés. Szvsz sokkal jobban érzem magamat, ha csak azt érzem, hogy szeretem, mert azt tudom, hogy hosszútávra szól, persze csak ha a másik fél is így gondolja.
2014. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as gyönyörűen fogalmazta meg.
2014. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!