Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallottam, nem viszonozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallottam, nem viszonozza mit tegyek? Idővel lehet lesz még valami (pár év múlva)? (13/F)

Figyelt kérdés
Három hete beszéltem facebookon 8 óra hosszáig egy lány osztálytársammal aki nagyon tetszik és elárultam neki ezt a titkomat.Pár nappal a ,,vallomásom előtt" mentünk hazafelé és bevallotta nekem, hogy bejön neki egy pali az évfolyanunkból.Nagyon lesokkolódtam magamban belül azt éreztem összeesek.Figyeljetek válaszolók:Tudom 13 évesen még a tanulásra kellene figyelnem, de nem tudom most már csak ugy elfelejteni ,,beleivódott" a szívembe!Elmondta, hogy jól esik neki amit írtam és megérti, ha ezt érzem de nem tud vele mit csinálni...más jön be neki ő az aki igazán izgatja...Szerintetek pár éven belül lehet még valami kettőnk között?Tényleg azt akarom, hogy legyen boldog az a lány, de most már nekem is kéne egy kis boldogság!Szeretem azt a lánykát nagyon :)

2014. márc. 8. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Olyan cuki vagy !


Nem sajnos =/ hiába vársz rá ha egyoldalú az érzés akkor örökké várhatsz rá. Én is így jártam pont ennyi idősen tizen akárhány évvel ezelőtt :D

2014. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi!:) hát muszály lesz, de azóta nem is nevetünk együtt órákon pl.: matekon ettem meg rajzórán hozzávágtam a tanárhoz véletlenül a kaját :P mindig pacsiztunk meg minden, de azóta picit alábbhagyott ez a dolog...
2014. márc. 8. 22:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan fiatal vagy még! :) De megértem, én is voltam 13 éves és ilyen felfogású. 4-5 év múlva majd rájössz a dolgok menetére! :)
2014. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi!Legalább ti normálisan megmondjátok a tuti választ!:)Tényleg fiatal vagyok, de már tényleg ,,beleivódott" a szívembe :DD
2014. márc. 8. 22:34
 5/16 anonim ***** válasza:
pár ev mulva mar el felededd azt lesz mas!
2014. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja!Csak vannak páran akik nem képesek értékelni egy lányt/nőt!Van egy pár olyan ember aki a felesége/barátnője mellett FÉLRECSESZ:DD!Inkább örülniük kéne, hogy van egy kedvesük...ez is feltud idegelni bár nem ehhez a kérdésemhez kapcsolódik...
2014. márc. 8. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell hozzá pár év. Beleivódott a szívedbe, mert kedveled, ismered, mivel mindennap látod. De majd rájössz mit jelent az mikor tényleg tiszta szívedből szerelmes vagy. Hidd el megfogja bánni a lány a dolgot. De akkor téged már nem fog érdekelni és ne is add neki meg magad! :D #3as voltam :)
2014. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nem vagyok az a menő csávó nem tudok verekedni, meg nem vagyok izmos :( külsőleg 0 vagyok...bár elmondta, hogy neki nem a külső a lényeg!
2014. márc. 8. 22:39
 9/16 anonim ***** válasza:

"Félrecsesz" :))))

Tényleg fiatal vagy még, majd abban a korban mikor már szexuális életet élsz, teljesen máshogy fogod majd fel. Átszelemülsz, érettebb leszel. És a lyuk körül fog forogni minden úgy 25 éves korodig kb. :)

2014. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

13 éves vagy nem 20. :)

Még növésben vagy és változó korban. 16 éves korodra beformálódsz és helyes fiú leszel. Az önképe mindenkinek más :)

2014. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!