Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel 9 hónapja beszélek. 8 hónapja teljesen beléestem azóta se tudom elfelejteni. A 8 hónap alatt volt néhány utalás de szinte egyik sem volt egyértelmű. Pl. Egyszer elhívott a kosármeccsére csak sajna nem tudtam elmenni:( Na gondolom ez elég egyértelmű volt éslehet azt hitte épp lepattintom na de mindegy. Ezután, hogy ne higgye azt, hogy kikosaraztam ezért én próbáltam megszervezni egy találkozást de ez sem jött össze. Aztán novemberben nagyon köcsög volt és mondhatni elküldött a ...... Ennél a pontnál megpróbáltam elfelejteni de nem ment ezért karácsonykor úrja ráírtam, hogy nem szeretnék vele haragba lenni. Erre ő azt válaszolta, hogy ő sem akar és, hogy soha nem utált. Itt újra elkezdtünk írni. Mindig képeket küldött magáról hogyha fodrásznál volt és megkérdezte milyen a haja vagy ha az edzőterembe ment. Kiderült, hogy tetszik neki egy lány aki miatt tőlem kért segítséget.... Aztán végül elmondtam neki, hogy mit érzek. Ő megmondta, hogy nem érez semmit meg ,hogy szinte nem is ismer stb. Nem hagytuk abba a beszélgetést írtunk még kedves volt stb. de volt olyan nem is egyszer, hogy írtam neki és nem válaszolt csak látta. Megfogadtam ilyenkor, hogy oké most fejeztem be ha akar ír de ezt egyszer sem tette meg én meg már nem bírtam és mindig újra és újra ráírtam. Most is ez van február óta nem írtunk de már nem bírom:( És ez így csak egy rövid összefoglalás volt:/ Van még egy sztori ezen belül amit végképp nem értek akit érdekel írjon.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.:$



2014. márc. 8. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd elmindani írj privit és talán tudok valami tanácsot adni (voltam már hasonló helyzetben)
2014. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de szerintem tényleg nem érdekled őt. Inkább próbáld meg elfelejteni és ne foglalkozz vele, mert ez így csak egyre rosszabb lesz Neked. Ne próbálj vele találkozni, nem éri meg!
2014. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!