Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le? Vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le? Vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy evfolyamtarsam, akivel sokat beszelgettunk chaten, eloben viszont szinte egy szot sem. O ugy van vele, hogy en nem akarok vele suliban dumalni es ezert ugy viselkedik mint egy menstrualo no. Tegnap irtam neki egy levelet, amiben elmondtam, hogy akkor en nem baratkoznek vele, mindkettonknek jobb lesz. Erre irja a baratnomnek, hogy nagyon fel van zaklatva, bantja a dolog, es megbantottam azzal, hogy nem beszelek vele eloben (direkt megmondtam, hogy beszelhetunk). Kb. egy fel ora mulva ramir, hogy a baratnomnek azt hazudta, hogy nem bir es hogy bocsi, de unatkozott. (Mindezt vagy 50 xd-vel) ki akartam kerdezni, hogy miert utalt meg, de mindenre xd-vel valaszolt, nem lehetett vele normalisan kommunikalni. Kerdeztem, hogy hogy tilthatom le, erre rossz utasitast adott, es ugyanugy tudott irni. Kerdeztem, hogy mi a baja erre: xd ajj mostmar idegesitesz. Egyszeruen nem lehet vele beszelgetni, rettenetesen elviselhetetlen lett. Kertem, hogy ne baratkozzunk, mert ez nekem nem jo es a valasz az volt, hogy pocsekul hazudok, pedig en tenyleg nem akarok mar vele-.-. Egy hete meg mondta, hogy szeret (mivel tetszik nekem, es en is neki [tetszettem]) most meg mintha en lennek a lebfobb ellensege.


Aki vegigolvasta, annak koszonom, es azt is, ha nem "menj legozni" tipusu valaszok erkeznek. Az ekezetekert elnezest.

15l a fiú is 15



2014. márc. 9. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Facepalm...
2014. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja tudom de nem en vagyok a hulye...
2014. márc. 9. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:

de te is hülye vagy:D


de azzal a takonnyal ne kezdjél már ha nem mer élőben beszélni...ilyen hülye kifogást...

2014. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mer beszelni élőben epp ez a baja hogy meg nem került ra sor.
2014. márc. 9. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!