Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van anyukámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok..kicsit megbántott mert azt mondta hogy 17 éves vagyok nekem se a bnőimnek sem volt még barátja, igazából csak "kavarás" de ez tényleg nem számít...szóval ahol lakunk azért nem olyan forgalmas város, meg nincs egy park se xD meg ugye tanulni kell, néha dolgozom iskola után, és hétvége fele v elmegyünk moziba, vagy vmit enni, de nem is látok velem egykorú srácokat nagyon, vagy ha igen van bnőjük, vagy nem veszik észre az olyan fajta lányt mint engem, és manapság senki sem megy csak úgy oda a másikhoz hogy helló szia.

Mivel a bnőimnek sem olyan fiú ismerősei vannak akik betudnának mutatni vkit, totál esélytelen a suli hatalmas, de ott sok a bunkó.. járunk bulizni de mindig egy helyre mert ott szeretjük a zenét, de ott csak perverz nyomulósok vannak... terveztük h más szórakozóhelyre is megyünk, de nem akarok nagyon onnan pasit mert ott kb mindegyik 'arra hajt'...

És pánik szerűen nem akarok agyba főbe szórakozni járni csak azért hogy egy pasit felszedjek.. persze jó lenne egy barát, de totál esélytelen az ismerkedés.. netről próbáltam, találkozgattam fiúkkal de mindegyik olyan erőltetett volt, meg az egyikkel majdnem összejöttem és közölte hogy más jön be neki szóval nagyon hülye a helyzetem... anyukám meg már többször szóba hozta hogy 17 éves létemre elkezdhetnék járni vagy lehetne már barátom, de most ez egy olyan dolog hogy nem fog az ölembe hullani...

szerintetek? 17L


2013. nov. 2. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze hozzá. Egyébként szép vagy? 17/f
2013. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is értelek.oO
2013. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem csináld úgy ahogy jól esik, mé lenne olyan fontos 17 évesen bepasizni?
2013. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, türelem, élvezd az életet, mozogj sokfelé, és az öledbe fog hullani, szó szerint, majd meglátod.
2013. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah csak idegesít, hogy tényleg ez az én dolgom, meg azért nem könnyű ismerkedni.. akárkit meg nem akarok magam mellé
2013. nov. 2. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt teszel amit akarsz, ne foglalkozz anyukáddal szerintem :) Biztos mész majd egyetemre, majd ott megismerkedsz valakivel.
2013. nov. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukádnak mindig igaza van, édes lányom. Ezt tanuld meg.
2013. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki ugyanezt mint amit ide leírtál, mert igazad van :)
2013. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!