Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel szakítottam. Közte és köztem kellene dönteni kinek hogy kinek van igaza.

Én: szerintem igenis kellett szakítanunk, mert szerintem az nem állapot, folyton egy másik lánnyal van (aki arról beszél a hátam mögött hogy tőlem biztos elveszi azt a srácot) sehogy sem tudtam elérni, mert amikor találkozni akartam volna vele akkor az volt hogy nem ér rá mert ő azzal a másik lánnyal van amikor meg haza mentem vidékre akkor meg se telefonja nincs se interneten keresztül nem tudjuk elérni egymást, ha meg fent van, akkor is kb 5percig volt fönt mert találkozik azzal a lánnyal. Ha pedig csodával határos mòdon találkoztunk akkor is róla beszélt, és amikor mondtam neki hogy másròl beszéljünk olyankor sértődés van, mert miért amikor úgy sincs.miről másról beszélniÉs még csodálkozott hogy miért szakítok

Vele?

Bocs ha valamit rosszul írtam, telóról nehéz


2013. okt. 7. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy másnap már össze is jöttek ( ha em előbb)
2013. okt. 7. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan még ő csodálkozik? :D Ez azért nem semmi. Teljesen palira akart venni téged.

Természetesen neked van igazad.

2013. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Pont. Előre nézz, ne vissza.
2013. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!