Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok csókolózni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csókolózni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen nincs, mindenki mondja, de nekem tényleg nem megy. Tegnap találkoztam egy sráccal, persze randi végén meg szeretett volna csókolni. Nagyon tetszik a fiú, ezzel gond nincs, de mégis ahogy láttam az arcán, hogy csókolni szeretne, belém állt az idegesség, és végem volt. Ideig-óráig ki lehetett kerülni, de tudtam, hogy túl kell esni rajta. És ahogy hozzám ért a szája, lefagytam. Szegény azt hitte, nem akarok semmit.

És ez azért ciki, mert a fiú ráadásul fiatalabb nálam, szóval elvárható, hogy én vagyok a tapasztaltabb, meg ilyenek.

Mit csináljak? Bevallani nem merem, hogy igazából nem smároltam még senkivel, mert mindig visszavonulót fújtam. Mi lehet az oka? Ez így nem fog menni... :(

Kérem szépen a segítségeteket!


19/L



2014. márc. 9. 08:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
pedig mondd el neki biztos örülni fog hogy gyakorolhatsz rajta ne pörögd túl
2014. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Gyakoroljunk együtt, én se csináltam még, ráadásul idősebb vagyok 3 évvel. ;-) Pont jó :D
2014. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De cikinek érzem bevallani. A fiatalabb annyit tesz, hogy ő 15 múlt... És előtte nagyon cinkes lenne, tök nagy tapasztalata van, meg minden :S égne a fejem, ha közölném, hogy még senkivel nem csókolóztam. :/
2014. márc. 9. 08:45
 4/27 anonim ***** válasza:
Én felajánlottam a segítségemet. Mást nem tudok... :D
2014. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én viszont komoly válaszokat várok ;) Hiszen a problémám is komoly :S

De azért köszi :'D

2014. márc. 9. 08:51
 6/27 anonim ***** válasza:

Hát... a probléma komoly? a-a Inkább komolytalan, sőt még önmagában parodisztikus is :D


Egyébként mást tényleg nem tehetsz, mint

1 bevallod és gyakorolsz vele

2 gyakorolsz mással

3 csókolózol vele és azt hazudod, hogy azért vagy ilyen ügyetlen mert elszoktál ettől - azt vagy beveszi vagy nem.


De képzelem, hogy egy 15 éves srácnak mekkora tapasztalatiak ehetnek :D


Ilyen bájosan lütyent kérdést!

2014. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
19 éves csaj egy 15 éves kisfiúval XD
2014. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

Nem csókolóztál még senkivel..akkor honnan tudod, hogy nem tudsz?


Arra meg már nem is mondok semmit, hogy 19 évesen egy 15 éves kölyökkel vagy..

2014. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A kis cukros néni, ejnye ejnye :D Ahelyett, hogy velem gyakorolna...
2014. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ösztönös. Én is féltem az első nyelves csóktól, de aztán minden ment reflex szerűen. Ne félj tőle mert jó érzés igaz kicsit fura, legalábbis elsőre, de bele lehet jönni. Egyszer úgyis túl kell rajta esned.
2014. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!