Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok csókolózni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csókolózni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen nincs, mindenki mondja, de nekem tényleg nem megy. Tegnap találkoztam egy sráccal, persze randi végén meg szeretett volna csókolni. Nagyon tetszik a fiú, ezzel gond nincs, de mégis ahogy láttam az arcán, hogy csókolni szeretne, belém állt az idegesség, és végem volt. Ideig-óráig ki lehetett kerülni, de tudtam, hogy túl kell esni rajta. És ahogy hozzám ért a szája, lefagytam. Szegény azt hitte, nem akarok semmit.

És ez azért ciki, mert a fiú ráadásul fiatalabb nálam, szóval elvárható, hogy én vagyok a tapasztaltabb, meg ilyenek.

Mit csináljak? Bevallani nem merem, hogy igazából nem smároltam még senkivel, mert mindig visszavonulót fújtam. Mi lehet az oka? Ez így nem fog menni... :(

Kérem szépen a segítségeteket!


19/L



2014. márc. 9. 08:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Miért érzek cinikusságot az utolsó kommentben...


Különben 2 napja(!!!) vagyunk együtt, miért kell azt gondolni, hogy maholnap már szexelni akarunk? :'D Ez nekem magas :')

2014. márc. 10. 22:32
 22/27 anonim ***** válasza:
Ezen ne stresszelj,ha szeret, csókolózás nélkül is szeret!
2014. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Sőőt, még szex nélkül is :D
2014. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Hát de elég kellemetlenül érzem magam már ÉN, hogy szájra puszinál több nem megy. És néha még arra is tartás van bennem :") :/


Jó lenne tudni, ez mitől alakult ki bennem. Biztos nem ok nélkül parázok :|

2014. márc. 10. 22:41
 25/27 anonim válasza:

Smarolj le valaki az utcan es megtanit.


Amugy ne. Ez erzesbol jon, reflex vagy raktudja:) De hidd el nincs olyan, hogy nem tudsz. En 14evesen csokoloztam eloszor reszegen.

Es ment, jo volt. Tokeletes. Az elso csok mindig az. NEm fogod elrontani:) Majd meselj, h mivolt.:)

15/L

2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Biztos vagy benne, hogy a fiúkhoz vonzódsz? Csak mert nagy ritkán előfordul az is, hogy azért nem megy a csók, mert nem a megfelelő személlyel próbálkozol.

Ha pedig biztos vagy abban, hogy a fiúkat szereted, mondd el a barátodnak, hogy te még sosem csókolóztál, hidd el, " aranyosnak, cukinak,édesnek" fogja találni :) Csak légy őszinte :)

2014. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Tutimillióbiztos, hogy a pasikhoz vonzódom :D Nem ezzel van a baj. Csak gyárilag gátlásos vagyok :S Amin persze dolgozok, csak nem egyik pillanatról a másikra halad...

Nem kellett különben mondani a barátomnak, egyszerűen van annyira rendes, hgoy nem erőlteti. Az elején 2x bepróbálkozott, falakba ütközött, azóta nem erőszakoskodik, szájra puszit kapok, de azt eleget :D Aztán majd egyszer hátha picit több lesz... Csak nekem idő kell :)

2014. márc. 14. 00:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!