Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok csókolózni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csókolózni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen nincs, mindenki mondja, de nekem tényleg nem megy. Tegnap találkoztam egy sráccal, persze randi végén meg szeretett volna csókolni. Nagyon tetszik a fiú, ezzel gond nincs, de mégis ahogy láttam az arcán, hogy csókolni szeretne, belém állt az idegesség, és végem volt. Ideig-óráig ki lehetett kerülni, de tudtam, hogy túl kell esni rajta. És ahogy hozzám ért a szája, lefagytam. Szegény azt hitte, nem akarok semmit.

És ez azért ciki, mert a fiú ráadásul fiatalabb nálam, szóval elvárható, hogy én vagyok a tapasztaltabb, meg ilyenek.

Mit csináljak? Bevallani nem merem, hogy igazából nem smároltam még senkivel, mert mindig visszavonulót fújtam. Mi lehet az oka? Ez így nem fog menni... :(

Kérem szépen a segítségeteket!


19/L



2014. márc. 9. 08:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Miért kell leszólni, ha egy 3,5 évvel fiatalabb fiút szeretek? Nehogy már ez a ti gondotok legyen... Szeretem és kész :o Nem a kor számít szerintem...

Különben úgy értettem, hogy nagy tapasztalata van, hogy épp elég csajnak csapta már a szelet ahhoz, hogy neki könnyen menjen egy csók...

2014. márc. 9. 12:20
 12/27 anonim ***** válasza:
Jól van már, én csak irigy vagyok, hogy nem velem akarsz...
2014. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. Nem kell irigynek lenni. Csak a kérdésemre válaszolni.

Ez ekkora nagy kérés lenne? :O :(

2014. márc. 9. 17:06
 14/27 anonim ***** válasza:
Jól van már, miért vagy ilyen komoly? :D Lazulj el! ;-)
2014. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komoly :D
2014. márc. 9. 22:42
 16/27 anonim ***** válasza:
Nopara,a kor nem számit,ne mondd el neki ha nem akarod,majd bele jössz;-)
2014. márc. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez már tiszta pedofilia, te nagykorú vagy, ő meg kiskorú. Ez kiskorúak megrontásának kísérlete. Ajánlom az ügyészségnek foglalkozzon az esettel!! Tanítsa már meg ezt "Cukrosnénit" csókolózni a törvény idevonatkozó paragrafusával.19 évesen éppen egy kiskorút szemeltél ki, hogy kiélhesd bűnös vágyaidat??
2014. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#17

Hát te nagyon beteg vagy :| Kezeltetned kéne magad, az tuti... :O

2014. márc. 10. 18:04
 19/27 anonim ***** válasza:
A pedofilok az éretlen gyerek testre indulnak be, kedves előző... szóval amit írtál már eleve értelmetlen.
2014. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Igazságtalan az élet... Rám miért nem izgult 15 éves koromban egy 19 éves lány se? Igazán megronthattak volna. Lehet pozitívabb irányba indult volna meg a szellemi fejlődésem és a szociális életem is súrolná az elfogadható szintet.
2014. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!