Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány akinek 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek 14 éves korában 9-10 évvel idősebb fiúval volt viszonya? Megbánta azóta?

Figyelt kérdés
Akár járás, kavarás, vagy szex...
2014. márc. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt. Megbánta, hogy lefeküdt vele, ő volt neki az első. A pasi baromi féltékeny volt rá, csak a lány ezt 14-15 éves fejjel nem fogta fel. Nem volt önmaga. A szülők nem tudtak róla. Egyébként nem mindegyik végződik rosszul.
2014. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vele egykorúval is megbánhatja. Ez a dolog személyfüggő. Vannak értelmes emberek. Ugyanúgy a 14 éves is megbánthat egy felnőtt férfit.
2014. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy 7 évvel idősebb fiúval voltam együtt 14 évesen egy évig. Ismerősei, családja sokszor furán néztek, hiszen elég nagy a korkülönbség. Meg azért más az értékrendje meg az elvárásai egy 21 éves fiúnak mint egy 14 éves kislánynak. Ebből lehet sok konfliktus...

Az ilyen srácok azért már komolyabb kapcsolatot keresnek, kiélték magukat valamennyire...

Őszintén szólva nem bántam meg, mert jó tapasztalat volt, erősebb emberré tett, most nem részletezném hogy miért. De lehet hogy jobban jártam volna, ha nem megyek bele komoly dologba vele. Meg azért azon is gondolkodj el, hogy egy normális, érett, értelmes huszonéves fiú miért pont egy 14 éves kislánnyal akar kikezdeni...

2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor 16eves voltam lefekudtem egyszer egy alkalom volt egy 40evesel de megbantam egy reszbol
2014. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én több vagyok és egy 23 évvel idősebbel volt. Nem bántam meg.
2014. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!