Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan kezeljem? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kezeljem? Úgy érzem, fokozatosan elveszítem.

Figyelt kérdés

Első körben valójában a barátnőmről, és rólam van szó.

18 éve legjobb barátnők vagyunk. Most a 25-öt tapossuk.Ő volt az,akivel mindig mindent megosztottam, akivel mindig lehetett ökörködni, és aki mindig ott volt, amikor kellett. És persze fordítva is. A bátyám pedig világ életében szerelmes volt belé. És mivel a barátnőm(R) mindig a "szépfiúkra" bukott,sok esélye nem volt sajnos nála. Majd két éve egy szép napon elmentek randizni. Minden olyan jól alakult, én is örültem, a bátyám miatt is, és persze a barátnőm miatt.Majd jött a mélypont, mikor is rajtakaptam kapcsolata kb 2.hetében R-t egy nála laza 20 évvel idősebb csávóval. Nem is tagadta semmi. Ők összejöttek, a bátyámmal szakítottak,aki bár elég meglepő, de még mindig a barátnőm után sír.(Ez az a rész,amit soha nem fogok megérteni) Én elfogadtam, ha úgy érzi azzal a férfival lesz boldog.Összeköltöztek,végül minden hasonlóan folytatódott,mint előtte volt.


Ezután jöttek a dolgok sorjában. A barátnőm teherbe esett, és most egy három hónapos kislány büszke anyukája.

Ami zavar, hogy egyszerűen nem lehet vele már másról beszélni, csak a palijáról,és a kislányról. Mennyit eszik,mikor van fent, mindent tudok lassan. Az anyaság örömei meg minden, elhiszem ezt is, de, olyan nagyon hiányoznak a jó kis beszélgetéseink, ökörködéseink...úgy érzem,elveszítem, de ezt nem akarom, viszont, kezelni sem nagyon tudom a helyzetet. Valakinek, van valami ötlete? Minden elítélés nélkül,örülök a boldogságának meg a kis törpének, de már néha teljesen ki vagyok.Köszi előre is!



2014. márc. 9. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Na a barátnődet se a szerelem hajtotta. Csinált egy gyereket nála 20 évvel idősebb pasitól és eltartatja magát. Okos és szánalmas.
2014. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas a barátnőd. Veled ellentétben, aki képes volt megbocsátani. Ha az én bátyámmal cs.sznének így ki meghúznám a csaj haját. Hozz fel nála más témákat, ha visszatér a gyerekhez meg a szivarhoz mondd meg neki, hogy most beszéljetek másról, persze ne úgy, hogy féltékenynek gondoljon, vagy bunkónak.
2014. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most egy titkot is megosztok. Én mindig úgy pasiztam, kis szolid visszahúzódó lévén,hogy őt küldtem oda a sráchoz, a menő, nagyszájú csajt, hogy mutasson be neki. Tudom, hogy ez valahol szánalmas, de nekem ez sosem ment annyira mint neki. És komolyan,néha azt érzem,ha így marad ez, nélküle sose lesz több barátom. Komolyan már már ilyenek forognak az agyamban.Rémes.
2014. márc. 9. 12:52
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3 neeeee ezt ne! Nem miatta vagy nő, nem miatta nézel ki úgy, ahogy. Csak egy kis önbizalmat kéne gyűjtened. Te egy különálló személy vagy, ne gondolj arra, hogy e nélkül a... (na mindegy) kevesebb vagy:)
2014. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én próbálkozom vele, de 18 éve össze vagyunk/voltunk nőve, és most leírni sem tudom, hogy milyen iszonyatosan hiányzik.
2014. márc. 9. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
a kis elösztorit full értelmetlen volt leirnod semmi köze a gondodhoz, egyébként te miért barátkozol még vele ha igy megalázta a tulajdon testvéred?
2014. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fontosnak tartottam leírni. Mert a bátyám azt mondta semmi baj,meg kiheveri,ezért ne vesszek össze senkivel.Utána én vele nem beszélgettem a barátnőmről, aztán miután teherbe esett vettem észre a komolyabban a bátyámon, hogy a mai napig epekedik utána.
2014. márc. 9. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem keress más barátokat:) bátyáddal ezt megcsinalta lehet téged is hátba szúr elöbb-utóbb
2014. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!