Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek hogy elveszítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek hogy elveszítem a barátomat. Tisztában vagyok vele hogy nem lehetünk örökké együtt. Mert úgyis szétmegyünk". de akkor is rettegek. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá hogy szakítok vele.. talán mind a kettőnknek jobb lesz így. Szerintetek? Nagyon szeretem...
2013. jún. 30. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
??? Szóval jól értem, hogy csak azért szakítanál vele, mert attól rettegsz, hogy szakítani fogtok? Ez érdekes...
2013. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem. de talán jobb lenne ha találna mást magának. Ő jobbat érdemel mint én..
2013. jún. 30. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezzel az alaptalan aggódással elrontod a kapcsolatot!!


Ne gondolkodj azon, ami még meg sem történt, csak élvezd, hogy vele vagy :)

2013. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy benne biztos, hogy egyszer úgyis szétmentek? Ad ő erre okot, vagy te neki? (Mondjuk a felesleges aggódással egy idő után az őrületbe fogod kergetni.)

Ha ő is szeret téged és te is őt, miért okoznál mindkettőtöknek fájdalmat? Inkább élvezd a vele töltött időt.

2013. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, ő nagyon szeret engem. Csak nem akarom hogy csalódjon bennem..
2013. jún. 30. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy szétfogtok menni...
2013. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon pesszimista vagyok..
2013. jún. 30. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
De miért gondolod úgy, hogy csalódna benned? Adtál erre okot?
2013. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem.. de azt érzem hogy van nálam sokkal szebb és jobb nő.. Túl rendes én csak a legjobbat akarom neki, mert azt érdemli..
2013. jún. 30. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Számár te vagy a legszebb és legjobb. Különben nem is lenne veled, nem is mondaná azt, hogy szeret. Mivel jobb a többi? Hogy agyon van sminkelve, és úgy néz ki, mintha most lépett volna ki egy divatmagazin címlapjáról? Nem minden a külső.
2013. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!