Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eljuttatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eljuttatni az orgazmusig a barátnőmet?

Figyelt kérdés
az első barátnőm, rengetegszer szexeltünk, és néha már azthittem, hogy eljuttattam a csúcsra, de valahogy mégsem sikerült. szeretem, és szeretném megadni neki azt az érzést. ma egy romantikus estével készülök neki, gyertyákkal, és egy üveg borral, és szeretném megmasszírozni, de ma nemakar lefeküdni velem, de lehetséges, hogy a pettingben bennevan. nem magamnak, kizárólag neki szeretnék örömet okozni. 19f 18l

2014. márc. 9. 13:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
20%
A 23-as busz pont ott áll meg...
2014. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyéb ötlet?
2014. márc. 9. 13:31
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sehogy sem megy, akkor kérd meg, hogy vezessen és irányítson, hogy a jó neki. Persze ez akkor elég nehézkes lehet,. ha a saját testlt sem ismeri még, hogy neki mi a jó. Együtt fedezzétek fel ilyen esetben. Egy szó, mint száz, azt mondom, kérd meg, kérdezd meg, hogya jó neki. Kommunikáció!!!!
2014. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%
Azt hiszem, a villamos is jár arrafelé :D
2014. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
küldd el hozzám, majd én megmutatom neki :D
2014. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mosquito köszönöm, de sajnos ezzel is baj van. kértem, hogy meséljen arról, hogyan jó neki, arra is kértem, hogy azért néha magát is felfedezhetné, de nagyon szemérmes. takarja magát előlem még most is, nem mesél nekem, hogyan lenne jó, csak nagyon ritkán. szerintem bennem van a hiba, hogy nem vagyok romantikus, és ezért talán nem hiszi el, hogy szeretem.
2014. márc. 9. 13:37
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy van hiba benned. Már értem, még maga előtt is szégyelli bevallani a szexualitással kapcsolatos vágyait. Nos ez esetben nagyon türelmesnek kell lenned vele, de éreztetned kell vele, hogy te nyitott vagy több féle dolog kipróbálására. Neked kell kézbe venned a dolgot, ha ő ennyire tapasztalatlan és szemérmes. Ne legyél erőszakos, de lehetsz picit rámenősebb, határozottabb azért. Ha nem nyílik meg neked előbb-utóbb, akkor nem sok értelme a kapcsolatnak, hiszen ennek egyik esszenciális lényege, értelme az egymás előtti testi, lelki kitárulkozás.
2014. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm. igyekszem, hogy a kapcsolat úgy működjön ahogy kell... csak sajnos nagyon gyakran rámjön az erőszakoskodás(nem úgy) és olyankor nagyon kikelek magamból, de furamód ő is olyan ágyon kívül. türelmes leszek vele, és az ő érzéseire akarok koncentrálni :)
2014. márc. 9. 13:47
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha neki akarsz örömet okozni, akkor miért akarod ráerőltetni, ha épp nem akarja?
2014. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kérdező, mondd, hallottál arról, hogy mi az a BDSM?
2014. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!