Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú hogy érti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú hogy érti azt, hogy több törődést vár el tőlem?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hónapja beszélgetünk neten, de még nem találkoztunk élőben. Az utóbbi 1-2 héten ritkábban beszélgettünk, mert elfoglalt volt, tanulnia kellett az egyetem miatt. Eddig sokszor ő írt nekem, de én is írtam neki többször is, meg inkább én kérdezgetek tőle.. Ő azt mondta, hogy nagyon szeretne velem élőben is találkozni, és az is érdekli, hogy én szomorú vagyok-e, mikor nem beszélünk. De néha mégis fent van, de mégsem írna nekem, hanem gondolom más lányokkal beszélget. Így miért várja el, hogy többet törődjek vele? Meg ezt mégis hogyan érti, hogy törődjek vele többet?? Hisz' én tartom fent szinte a beszélgetést.
2013. dec. 31. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem más lányokkal beszélget, hanem azt várja, hogy te írj neki.
2013. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

el se tudod képzelni, milyen idegességgel járhat a vizsgaidőszak :D én is tiszta ideg vagyok, ilyenkor jólesik egy kis kedvesség és törődés.. :/

22/F

2013. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!