Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen magasak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magasak a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Sulimban is csak egy cuki, pici lány volt az osztályban, ő mellett legalább férfinak érezhettem magam, de őt leszámítva minden lány legalább kicsivel magasabb volt vagy súlyban lehagyott. Rájöttem, hogy azért nem tudom még megölellni sem őket, mert olyan hülyén érzem magam, hogyha egy lány magasabb vagy nagyobb súlyban tőlem. Más fiú me azért sikeres, mert magas vagy nagy súlyú és lazán átölelheti a szép lányokat, mert ő hozzá úgyis vonzódnak, engem meg csak ronda, nyominak tartanak, kivéve az az alacsony lány, valamiért neki bejöttem.
2014. márc. 9. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem a lányok magasak, te vagy alacsony


Egy 2 méteres srác :)

2014. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tréfásnak hangzó magyarázat jutott eszembe. Vagy mégsem tréfás?

A tudósok szerint nagyon régen amikor a klíma és egyéb feltételek olyanok voltak, óriások, azaz akár 2,5 méteres emberek éltek a Földön. A szitakötő méteres volt, stb. Talán a globális klímaváltozás a magyarázat a kérdésedre? Persze a válaszom ne vedd komolyan, hisz nem tudományos kutatás zárójelentése. Tekintsük inkább tréfásnak.

2014. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A nők többsége tökre alacsony. Alig van csaj/nő aki olyan magas mint én. Pedig én csak átlag magas vagyok. Amikor látok nőt aki olyan magas mint én csalódottan tapaszalom, hogy csak magassarkúban vannak.
2014. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1ső :tőrjèk le a lábadrol 30 centi
2014. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy összementél vagy alacsony vagy szerintem a második verzió. A lányok egyre magasabbak mekkora poén lehet, hogy 5 év múlva 2 méteres lányok fognak az utcán rohangálni mi meg csak alulról fogjuk nézni őket? :D
2014. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért b*kker mert születésem előtt kérvényt nyújtottam be anyukám hasában, hogy de szeretnék cikizés tárgya lenni a fél iskolás életemben, és lányként magasra nőni mert az milyen jó! Rohadt könnyű ám szidni minket, magas lányokat, arra már nem gondol senki hogy a génekkel nem lehet leállni alkudozni, annyi lesz a centi amennyi és így kell leélnünk az életünket, ez van...
2014. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os: végre valaki ...
2014. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!