Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők ti hogy vagytok ezzel? A szőrös pasi a jo pasi?

Figyelt kérdés
Engem leginkabb a szőrös pasik vonzanak. A borostas arcu, szőrös testü pasik. Persze mar attol is beindulok ha egy pasinak jo a teste es csak kicsit szőrös a mellkasa a pocija es a pénisze. 21L

2014. márc. 9. 08:22
 1/8 anonim válasza:

"szőrös a... a pénisze. 21L"


Azér' a brokit szokás borotválni, pláne, ha aktív nemi életet él az illető.... senki nem szeret kacskaringós szőröket húzogatni a fogai közül.

2014. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kicsikét szőrös mellkasú pasik jönnek be, és a borosta is tetszik, persze az csak látványra,mert ha hevesebben csólok, akkor tudjuk mi van :) és ott lent is legyen rendezett... ha lehet. 19/L
2014. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
maximum elmegy kategória. ha nem gusztustalanul szőrös, akkor még tetszik, de amit írsz, az hányinger 23L
2014. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem meg 8.

A szőrből nem csinálok problémát, mert ha tetszik a pasi azzal együtt is nagyon tetszik. De ugyanakkor azokat sem diszkriminálom, akik genetikai okokból kevés szőrzetűek.

A lágyékot meg pláne nem szertetem, ha borotválják. És orális szexnél soha nem okozott gondot.


Szóval összességében én úgy szeretem a férfit ahogy van. Nem kell túlcicomázni, nem kell a trendnek megfelelnie. Csak legyen ápolt és szeressen.

2014. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"Csak legyen ápolt és szeressen."


Azok az igények!! XD

2014. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat igy van!:-) Ha valakit szeretünk azt úgy szeretjük ahogy van!:-)Eppenseggel itt a csupasz metroszexualis divat majmokra akartam kitérni.. akikre a kis tizeneves libák buknak...:-\
2014. márc. 9. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én maximálisan egyetértek veled. A világból ki lehetne kergetni borotvált ágyékkal... A franc se 5évesekkel akar kufircolni, nekem ivarérett férfit adjatok!!!! Az a szexi és a szép... A barátommal ez állandó vita tárgyát képezi. Merthogy ő meg mindenáron borotválni akarja, mert nemtudoménmi. Közben meg nem érti meg,hogy ahogy nő a szőre,a borosták még külön ki is dörzsölnek, nyami. Szőrösen ilyen sose fordult elő. Sőt, volt olyan barátom, aki életében nem szedte le. Rendesen mosta és tisztán tartotta, így se büdös sem volt,se szőröket nem kellett húzogatnom a fogam közül. Nem értem ezt a hisztit ezzel.
2014. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Namost.183cm vagyyok 83 kg...mellkasom hasam combom seggem szőrös.eszembe nem jutna borotválni.szerintem hányinger a borostás mellkas meg segg.láttam már...nem egy èpületes látvány .de kinek a pap...kinek a paplan.a farkam körül lenyirom kb 1-1.5 centisre.egyszer leborotváltam...pffff...kèpzeljètek el...korbe mindehol pihèk szőrszállak...szerencsètlen meg ott bólogat mint egy árvagyerek a nagy fehèr folt közepèn...szóval rèszemről kilőve.ha csupasz lennèk mindenhol elkepzelhető sőt biztos h vagnam.de igy kizárt.
2014. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!