Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan fiatal lányok, akik magukat rondának látják, pedig valójában sok fiú nyomul rájuk vagy legalább egy fiú jelezte már, hogy szépek, vonzóak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejön nekem és mégis úgy viselkedik mintha ő ronda lenne, pedig nagyon is vonzó. Nem értem miért viselkedik így, lehet csak megjássza magát? Amúgy is mondta, hogy több fiú is szokott nála bepróbálkozni. Akkor mégis hogyan mondhatja magáról, hogy ronda és hogyan adhatja nekem elő azt, hogy ő tán nem elég szép, mintha azt várná, hogy én nyaljak neki, hogy de nagyon jó csaj vagy. o.O
2014. márc. 9. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen , van ilyen pl. En is :D
2014. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mondjuk én átlagosnak mondanám magam.
2014. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen lányok.
2014. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. De ne hidd azt hogy csak a sajnáltatás kedvéért van, hogy csak azt várja hogy, mondogasd neki hogy milyen szép. Ilyen beállítottságú. Soha életben nem fogod elhitetni vele, amíg saját magával nincs megelégedve. Biztos volt valami olyan dolog az életében, olyan emberek akik tele beszélték ezzel a fejét, és ő meg elhitte
2014. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan nagyon jol tudja magarol h nem csunya, ahogy mondtad igen, azt akarja hogy novelld az egojat.
2014. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, hogy nem lesz jó vége, ha kórosan önbizalomhiányos lányokkal kezdesz.
2014. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg rondának tartom magam, nagyon ritkán van annyi önbizalmam, hogy azt mondjam, "most jól nézek ki". Viszont több barátom is volt már, meg persze többen próbálkoztak. De szerintem nem vagyok szép, még szerintem az átlagostól is csúnyább vagyok. Ennyi.

17L

2014. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!