Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok a 12-13 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a 12-13 éves és pontosan ennyi idős lányokért borzasztóan oda? 16f

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy eddig akárhány lányt láttam az utcán vagy a neten, akik igazán bejöttek, akik a legjobban vonzzottak, akik a legcukibbak voltak, azokról mindig az derült, hogy szinte 100%-ban 12-13 évesek pontosan. Nem értem miért épp ez van, de ezek a lányok jönnek be a legjobban külsőre, nagyon aranyosak, kedvem lenne egész nap ölelgetni, puszilgatni őket. Első csókom is egy 13 éves lánnyal volt. Amúgy sajnos már pedonak becéznek páran, igaz csak poénból, de kicsit kezd zavarni, mert azt éreztetik, mintha ez valami rossz, bűnös dolog lenne, pedig ezeknek a lányoknak már van cicije, meg feneke azért és a legjobban a cuki pofijuk fog meg és piciségük, mert áltaban olyan alacsonyak és törékenyek, kis angyalkák. *-*

#lány #aranyos #vonzalom #zabálnivalóak
2014. márc. 9. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak fejletlen vagy!!
2014. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez komoly? :D nah jo en 14vagyok de ez fura :/
2014. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy pedo, max efebofil. A pedofil a fejletlenekre bukik. Amúgy tényleg aranyosak, de nem túl jó szemmel nézi ezt a társadalom. Jobb, ha kinövöd, vagy találsz magadnak egyet, akivel együtt felnőhettek.
2014. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!