Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarok én a lányoktól, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarok én a lányoktól, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Hiába beszélgetek el nagyon jól bármelyikkel,ha ennél több úgy sem lehet belőle.Förtelmes az arcom.A foglalt lányok is csak azért beszélnek velem,mert tudják,hogy tök esélytelen még az is,hogy akár a barátuk féltékeny legyen egy világ rondaságára.
2014. márc. 10. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mutass egy képet és ne rinyálj
2014. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a faszom kivan az ilyen zsurpubikkel mint te. idejossz rinyalsz. tudod hogy nem lehet semmi akkor minek probalkozol nem fog osszejonni ezt te is tudod.
2014. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress, egy átlagos lányt, és ne a legszebbekre menj! Legyél magabiztos, humoros, és jól beszélgess el velük. És mutass egy képet akár privátban, és megmondom tudsz változtatni magadon! 20/f
2014. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És szerinted ezzel minden meg fog oldódni, hogy kiírtál egy rinyálós kérdést?
2014. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!